Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00
SIA „VIA SMS” ir AS „VIA SMS Group” strauji augošās grupas uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 2009. gada.Uzņēmuma pamatdarbība ir privātpersonu kreditēšana. Atbilstoši esošajam pieprasījumam uzņēmums izsniedz aizdevumus līdz EUR 1500 ar atmaksas termiņu līdz 1 gadam. VIA SMS piedāvā iespēju izmantot divu veidu aizdevumus: Aizdevums līdz algai - tas ir no 50 EUR līdz 700 EUR aizdevums ar termiņu līdz 30 dienām.Naudas kredīts - tas ir aizdevums no 300 EUR līdz 1500 EUR uz termiņu no 3 mēnešiem līdz 12 mēnešiem. Aizdevumi ir paredzēti neparedzētu pirkumu iegādei vai finansiālu problēmu risināšanai. Izmantojot mūsdienīgus tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies ieņemt stabilas pozīcijas īstermiņa kreditēšanas segmentā Latvijā, un panākt strauju klientu skaita pieaugumu. Galvenais VIA SMS izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Mēs rūpējamies, lai aizdevumu izsniegšana notiktu maksimāli ātri un bez liekām formalitātēm. Par savu pienākumu uzskatām katra klienta vajadzību izpratni un pozitīvu, atklātu sadarbību. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Tādēļ ar lepnumu varam teikt, ka mūsu pakalpojumi ir labs risinājums klientu ikdienai.

Vispārīgie noteikumi

Aizņēmējs var iesniegt pieteikumu kredītam caur internetu. Lai to veiktu, aizņēmējam nepieciešams piereģistrēties mūsu mājas lapā www.viasms.lv un pārskaitīt 0.01EUR, lai verificētu savu bankas kontu. Pirmā aizņēmuma summa nevar būt lielāka par EUR 350. Kad aizņēmējs atgriezīs pirmo aizdevumu un vērsīsies pēc atkārtota aizdevuma, aizņēmējs varēs aizņemties naudas summu līdz EUR 500, bet aizņemoties trešo vai jebkuru nākamo reizi – līdz EUR 700. Aizņēmējs nevar būt jaunāks par 20 gadiem un vecāks par 70 gadiem. Aizdevuma procentu likme variē atkarībā no summas un aizdevuma termiņa, kā arī lojalitātes sistēmas, kuru kompānija Viasms piedāvā saviem patstāvīgajiem klientiem. Piemēram – komisija atkārtotam 300 EUR aizdevumam uz 30 dienām ar standarta tarifu būs 26.40 EUR, aizdevuma procentu likme 105,6%, gada precentu likme 179,0%. Kopējā summa apmaksai – 326,40 EUR. Aizņēmējam būs piekļuve šai informācijai Viasms majas lapā, izvēloties summu un aizdevuma termiņu. Pozitīvais lēmums par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīgs no kredītu komisijas lēmuma. Tiks izskatīta aizņēmēja kredītvēsture, ikmēneša ieņēmumi un citi faktori.

Aizdevuma atgriešanas noteikumi

Tuvojoties aizdevuma atgriešanas termiņam, aizņēmējs var veikt pilnu aizdevuma summas apmaksu, ieskaitot komisijas procentus, vai arī pagarināt aizdevuma termiņu. Apmaksu vai aizdevuma pagarināšanu aizņēmējam ir jāveic uz kompānijas Viasms bankas kontu. Maksa par aizdevuma pagarināšanu ir atkarīga no aizdevuma summas un termiņa, uz kuru būs pagarināts aizdevums. Aizņēmējs var pagarināt aizdevuma atmaksu par 30 dienām. Lai iepazītos ar izrēķinātiem maksājumiem par pagarināšanu, aizdevējam nepieciešams ieiet savā personīgajā lietotāja kabinetā. Kā āri klients var atgriest aizdevumu ātrāk par aizdevuma termiņu. Aizņēmējs vienmēr tiks informēts par aizdevuma apmaksas termiņa tuvošanos ar SMS un e-pasta palīdzību.
Gadījumos, kad aizņēmējs nemaksā kredīta dzēšanu norādītajā laika periodā, kompānija Viasms sazināsies ar aizņēmēju telefoniski un pa e-pastu, lai brīdinātu klientu par aizdevuma apmaksas kavējumu.

Soda sankcijas par aizdevuma savlaicīgu neatmaksāšanu

Sods par aizdevuma neatmaksāšanu noteiktajā atmaksas termiņā atkarībā no aizņēmēja izvēlētā aizdevuma atmaksas termiņa būs nokavējuma procenti 0,1% apmērā dienā vai līgumsods 0,5% dienā no kavētās aizdevuma summas par katru kavēto dienu. Ja aizņēmējs neatmaksā aizdevumu ar aprēķinātajām soda sankcijām ilgāk par 60 dienām, SIA “VIA SMS” būs spiesta nodot lietu parādu ārpustiesas atgūšanas sabiedrībām. Ievērojams aizdevuma atmaksas kavējums var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi.

Kredītvēstures ietekme:

Aizdevuma laicīga neapmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Kompānija Viasms sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citam finanšu vai banku insitūcijām nākotnē.