Lūdzu aizpildi visus formas laukus.
menu

Ziemassvētku piedāvājums no VIASMS!

Jaunajiem klientiem pirmajam aizdevumam 300 € apmērā procenti par aizdevuma lietošanu pirmajās 30 dienās ir 0 €, aizdevuma procentu likme 87.50 % gadā, GPL ir 108.5%. Kopā atmaksājamā summa ir 300 €.

VIASMS.lv – ērti aizņemties!

SIA VIA SMS ir alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzēja AS VIA SMS Group grupas uzņēmums, kas darbojas Latvijā kopš 2009. gada un piedāvā patēriņa kreditēšanas pakalpojumus, izmantojot zīmolus VIASMS.lv, VIACREDIT.lv un SAVA.card. Atbilstoši esošajam pieprasījumam, uzņēmums izsniedz aizdevumus no 50 EUR līdz 3000 EUR. VIASMS.lv piedāvā iespēju izmantot Elastīgo aizdevumu, kas klientam ļauj izvēlēties aizdevuma atgriešanas nosacījumus, balstoties uz savām vajadzībām. Piesakoties un saņemot Elastīgo aizdevumu, klienti var atmaksāt visu aizdevuma summu pēc 30 dienām vai veikt ikmēneša minimālo maksājumu līdz pilnīgai aizdevuma atmaksai.


Izmantojot tehnoloģiskos sasniegumus un nodrošinot augstu klientu apkalpošanas kultūru, uzņēmumam īsā laikā ir izdevies nostabilizēties un iegūt atpazīstamību patēriņa kreditēšanas segmentā Latvijā un panākt strauju klientu skaita pieaugumu. Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Par savu pienākumu VIASMS.lv uzskata katra klienta vajadzību izpratni, kā arī pozitīvu un atklātu sadarbību. Mūsu klienti – tā ir mūsu uzņēmuma vērtība. Mums ir prieks, ka klientu skaits pieaug un vairums no viņiem izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti.

Vispārīgie noteikumi

Aizņēmējs var iesniegt pieteikumu kredītam tiešsaistē, piereģistrējoties www.viasms.lv un pārskaitot 0.01 EUR, lai verificētu savu bankas kontu. VIASMS.lv piedāvā aizdevumu līdz 3000 EUR ar elastīgiem atmaksas nosacījumiem – aizņēmējs var atmaksāt visu summu uzreiz vai veikt ikmēneša maksājumus līdz pilnīgai aizdevuma atmaksai. Procenti par kredīta lietošanu veido 0,25% dienā. Piedāvājam aizņemties arī papildus summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Minimālā papildus aizdevuma summa ir 50 EUR. Aizņēmējs nevar būt jaunāks par 20 gadiem un vecāks par 70 gadiem. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus.

Aizdevuma atgriešanas noteikumi

Aizņēmējs var izvēlēties divus aizdevuma atmaksas veidus – atmaksāt visu aizdevuma summu pēc 30 dienām vai veikt ikmēneša maksājumus līdz pilnīgai aizdevuma summas segšanai. Izvēloties veikt ikmēneša maksājumus, aizņēmējs var par maksu mainīt minimālā maksājuma datumu. Maksa par šo pakalpojumu tiks iekļauta nākamajā rēķinā, taču datuma maiņa notiks aiznākamajā maksāšanas ciklā (mēnesī). Elastīgais aizdevums piedāvā īpaši ērtus aizdevuma atmaksas noteikumus – atsevišķa aizdevuma pagarināšana nav jāveic. Izvēloties pilnu aizdevuma summas apmaksu veikt vēlāk, Jums jāveic tikai minimālais maksājums, kura apjoms pieejams gan rēķinā, gan arī klienta profilā. Par katru kavēto dienu aizņēmējam tiks aprēķināts kavējuma līgumsods 0,5% apmērā no kavētā maksājuma summas.

Kredītvēstures ietekme

Aizdevuma laicīga neatmaksāšana var negatīvi ietekmēt aizņēmēja kredītvēsturi. Kompānija SIA VIA SMS sadarbojas ar tādām maksātspējas un kredītvēstures novērtēšanas kompānijām kā Creditreform, Gelvora un Kreditu Inkasso. Slikta kredītvēsture var negatīvi iespaidot pieprasījumus pēc aizdevuma vai kredīta no citām finanšu vai banku insitūcijām nākotnē.

Čats ar konsultantu