Pārbaudi, cik ātra ir nauda!

 
Ja naudu savā kontā nesaņemsi 15 minūšu laikā – aizdevums būs BEZ MAKSAS!
 
Ātrais aizdevums internetā ļauj Tev saņemt naudu tieši tad, kad vajadzīgs. Piesakies aizdevumam un saņem naudu dažu minūšu laikā!
 
Rūpējoties par klientu ērtībām, esam izstrādājuši ērtu un efektīvu kredītu pieteikumu sistēmu. Esam pārliecināti, ka tā darbojas veiksmīgi, un esam gatavi izaicinājumam – aizdevuma piešķiršanas ātruma pārbaudei.

Piesakies Aizdevumam līdz algai un, ja naudu uz Tavu kontu mēs pārskaitīsim vēlāk nekā 15 minūšu laikā, aizdevums būs bez komisijas maksas. Atdosi tik, cik aizņēmies! 
 • Šis ir akcijas veida piedāvājums klientiem, kuri atkārtoti piesakās Aizdevumam līdz algai.
 • Akcija ir spēkā no 20.10. līdz 30.11.11. Darba dienās akcija ir spēkā no plkst. 9.00 līdz 21.00, sestdienās, svētdienās un svētku dienās – no plkst. 11.00 līdz 19.00.
 • Laika skaitīšana sākas brīdī, kad ir iesniegts kredīta pieteikums, un noslēdzas brīdī, kad ir veikts naudas pārskaitījums uz Tavu bankas kontu. Ja aizdevumam pieteiksies savā klienta profilā – 15 minūšu uzskaite sāksies pēc īsziņā saņemtā koda ierakstīšanas pieteikuma reģistrācijas logā savā klienta profilā. Ja pieteiksies ar īsziņu – no brīža, kad kredīta pieteikums nodots izskatīšanai.
 • Laika uzskaitē netiks iekļauti laika intervāli, kamēr gaidīsim Tavu apstiprinājumu. Piemēram, par mainītu aizdevuma summu vai GPL likmes apjomu.
 • Akcijas piedāvājums ir spēkā, ja aizdevuma summas pārskaitījums tiek veikts vienas bankas ietvaros. Tas nozīmē, piedāvājumu varēsi izmantot, ja Tavs konts, kurā vēlies saņemt kredīta summu, būs kādā no šīm bankām: Swedbank, DNB banka, Citadele banka, Nordea Bank Finland Plc. Latvijas filiāle. 
 • VIA SMS neatbild par tehniskiem traucējumiem banku sistēmā. To laikā akcijas piedāvājums nav spēkā.
 • Akcija neattiecas uz Latvijas Pastā saņemtajiem Aizdevums līdz algai pieteikumiem.
 • Akcijas noteikumi nav attiecināmi uz gadījumiem, kad kredītu komisijas lēmums par aizdevuma piešķiršanu nav pozitīvs.
 

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

 • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
 • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
 • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
 • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
 • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00

Darba laiks brīvdienās

21. aprīlī: 8:00-21:00