Kur jāņem ātrais kredīts internetā?

24.11.2015. Ātrais kredīts internetā pieejams, ja Jums ir internets, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijas bankām.

Kad dzirdam par iespēju saņemt ātros kredītus internetā, mums prātā rodas doma, ka aizdevuma atmaksas brīdī būs jāšķiras no pamatīgas naudas summas. Daudzus cilvēkus no pieteikšanās kredītam attur tieši baumas par to, ka tas ir neizdevīgi. Taču tas neatbilst patiesībai, jo mūsdienās aizdevēji strādā klientu interesēs. Ātro kredītu uzņēmumi apvieno labāko no tradicionālajām kredītiestādēm un privātā biznesa – tie ir uzticami un droši un vienlaikus zina, ka klients izvēlas labāko. Tas liek uzņēmumiem pielāgoties klientu vēlmēm un piedāvāt izdevīgākus aizdevuma nosacījumus. Pateicoties tam, ka pastāv ātrais kredīts, Jums nekad vairs nebūs jāmēģina aizņemties no draugiem vai radiniekiem. Tagad viss notiek internetā, ātriun diskrēti. Lai sadarbība starp aizdevēju un aizņēmēju būtu veiksmīga, ātro kredītu uzņēmumi ikvienu klientu aicina aizņemties apdomīgi - tikai tik, cik pašam nepieciešams.

Pētot ātro kredītu piedāvājumu, var pamanīt, ka procentu likme bieži ir tas, kas spēlē visbūtiskāko lomu potenciālo klientu gala lēmumā. Ja procentu likme ir augsta, tad nav brīnums, ka cilvēkam pazūd vēlēšanās aizņemties naudu. Taču ir izņēmumi, kas Jums noteikti patiks, piemēram, viens no lielāko kredītu tirgus spēlētāju – ViaSMS - piedāvājums.

Ātrais kredīts internetā ar minimālām prasībām

Lai saņemtu kredītu šajā uzņēmumā, Jums praktiski nebūs ierobežojumu. Vienīgās ViaSMS prasības pret aizņēmējiem ir šādas:
 • Jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam;
 • Jums ir jābūt tīrai kredītvēsturei.
Arī jaunieši aizdomājas par ātrajiem kredītiem, bet ne visi ātro kredītu uzņēmumi piedāvā aizdevumus no 20 gadu vecuma. ViaSMS uzskata, ka gadu skaits nav būtisks šķērslis ceļā pie aizdevuma. Galvenais ir spēja laikus to atmaksāt. Ja pirmajā reizē varat saņemt 350 EUR, tad jau nākamā aizņēmuma summa var būt krietni lielāka. Turklāt ir jāatzīmē, ka pirmais ātrais kredīts ir bezprocentu. Aizdevums no ViaSMS var būt līdz 700 EUR liels un aizņemties var uz laiku līdz vienam mēnesim.

Varat pieteikties kredītam arī tad, ja Jums ir nenomaksāts naudas aizņēmums kādā citā kredītiestādē. Vienīgais naudas piešķiršanas atteikuma iemesls var būt iepriekš sabojāta kredītvēsture. Ja kāds no darbiniekiem datu bāzē par Jums atrod šādu informāciju, tad automātiski tiek izslēgta iespēja saņemt ātro kredītu internetā. Tieši tāpēc ViaSMS atgādina, ka aizņemties naudu nav nekas slikts, bet svarīgi ir no sākuma izvērtēt savas iespējas.

Neļaujiet neapdomīgai rīcībai sabojāt Jūsu finansiālo stāvokli. Ātrais kredīts internetā ir ērts un viegls veids, kā papildināt sava maciņa saturu, bet tas ir paredzēts īslaicīgo problēmu atrisināšanai. Ātrais kredīts parasti ir:
 • Aizdevums līdz algai;
 • Aizdevums pēkšņiem tēriņiem;
 • Aizdevums situācijās, kad steidzami ir jāiegādājas kāda prece vai pakalpojums,piemēram, medikamenti.
ViaSMS aicina neizmantot ātros kredītus, lai atmaksātu vecus parādus vai risinātu ilgtermiņa problēmas. Kredīts internetā palīdz dažādās situācijās, bet to vajag pareizi izmantot.

Kredīts internetā bez izziņām

Ātrais kredīts internetā ir viens no visērtākajiem naudas aizdevumu veidiem. Viss, kas vajadzīgs, lai pieteiktos kredītam, ir:
 • Internets;
 • Mobilais tālrunis;
 • Konts kādā no Latvijas bankām.
Tagad varat aizmirst gan par sēdēšanu rindās, gan par neskaitāmu izziņu krāšanu. Ir vienkāršāks veids, kā tikt pie naudas - Jums atliek vien ieiet internetā, izveidot savu profilu ViaSMS mājaslapā un pieteikties aizdevumam. Vai tas nav lieliski? Neviens pat nenojautīs to, ka esat nonācis negaidītā situācijā. Jūsu ērtībai mājaslapas galvenajā lapā atrodas viegli lietojams kredītu kalkulators, kas uzskatāmi parādīs aizdevuma atmaksas grafiku. Apmeklējiet www.viasms.lv jau tagad!

ViaSMS - uzņēmums ar izaugsmi!

ViaSMS atrodas nemitīgā attīstībā, tāpēc uzņēmumā strādājošie speciālisti neapstājas pie sasniegtā un cenšas nostiprināt savas pozīcijas finanšu aizdevumu tirgū, un klienti saņem arvien saistošākus piedāvājumus un iegūst vēl nebijušas iespējas saņemt pašus izdevīgākos aizdevumus. Ja gribat atrast uzticamu un drošu aizdevēju, tad ātrais kredīts internetā ir jāmeklē mājaslapā www.viasms.lv!

Kredīta aizdevums steidzamiem pirkumiem | VIA SMS

07.06.2016.

Maciņā svilpo vējš, bet nevēlies aizņemties no radiniekiem? ViaSMS kredīta aizdevums var būt viens no risinājumiem steidzamā situācijā. Uzzini vairāk!

Izdevīgi kredīti bez reģistrācijas maksas | VIA SMS

04.07.2016.

ViaSMS ātrais kredīts bez maksas ir iespēja jaunajiem klientiem saņemt naudu bez komisijas maksas, nepārmaksājot ne centa. Uzzini par to vairāk šeit.

Ātrais aizdevums internetā taviem sapņiem

09.05.2016.

Lielisks ātrais aizdevums internetā Tavu sapņu īstenošanai. Izvēlies zemu % likmi, konfidencialitāti un profesionālu servisu! Ieskaties www.viasms.lv!

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

 • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
 • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
 • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
 • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
 • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00