Kredīts no 18 gadiem bez darba vietas

04.07.2016. Kredīts no 18 gadiem bez darba vietas

18 gadi ir vecums, no kura Latvijā cilvēks oficiāli kļūst pilngadīgs un iegūst tiesības balsot, kārtot auto vadītāja apliecību, stāties laulībā, kā arī iegādāties alkoholiskus dzērienus un tabakas izstrādājumus. Pēc pilngadības sasniegšanas ikviens ir atbildīgs likuma priekšā, kā arī atbild par savu finansiālo situāciju. Tai skaitā ir arī tiesības aizņemties kredītu, tomēr kopš 2013. gada tikko pilngadību sasniegušajiem jauniešiem ir palicis ievērojami grūtāk atrast kredītdevēju, kurš piešķirtu kredītu. Uzzini, kādēļ kredīts no 18 gadiem tiek nelabprāt izsniegts un kā rīkoties, ja tomēr nepieciešami papildu līdzekļi.

Aizdevums no 18 gadiem - vai iespējams?

Lai gan Latvijas likumdošanā nav konkrēta likuma, kurš aizliegtu izsniegt kredītus personām, kuras ir jaunākas par 20 gadiem, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) biedri ir savstarpēji vienojušies neizsniegt kredītus jauniešiem, kas ir jaunāki par 20 gadu vecumu. Tas nozīmē, ka, esot jaunākam par šo vecumu, Tev ir iespējas saņemt kredītu, tomēr tad ir jāmeklē kredītdevējs, kas nav LAFPA biedrs vai ir jābūt īpaši apņēmīgam un jāpierāda savas iespējas atmaksāt aizdevumu. Mēs, ViaSMS, neesam LAFPA biedrs, tomēr ievērojam atbildīgas aizņemšanās principus. Kādēļ ātrie kredīti no 18 gadiem netiek piešķirti pie mums:
 • jo jaunietim visdrīzāk nav atbilstošas darba pieredzes un attiecīgi arī pastāvīgu ienākumu;
 • jo nav pieredzes finansiālu jautājumu risināšanā;
 • jo jaunietis visdrīzāk nav visu savu īpašumu faktiskais ieguvējs.

Šos faktorus vieno jaunieša pieredzes trūkums labklājības mērķu sasniegšanā, kas nozīmē, ka kredīts visdrīzāk netiks ieguldīts drošos un pārbaudītos darījumos. Tomēr, ja Tev vismaz 6 mēnešus ir pastāvīga darba vieta ar pietiekami augstiem ienākumiem, kā arī pietiekoši nopietns iemesls, kādēļ nepieciešams aizdevums, tad kredits no 18 var būt Tava iespēja iegūt papildu līdzekļus.

Ātrie kredīti no 18 gadiem bez darba vietas

Piešķirot kredītu, vienmēr pastāv risks, ka persona kādu iemeslu dēļ to var neatmaksāt, tomēr uzticēt naudas līdzekļus personām, kas jaunākas par 20 gadu vecumu, ir īpaši riskanti. Tas ir tādēļ, ka 18 gadus vecs jaunietis ir vai nu nesen pabeidzis skolu vai vēl mācās, līdz ar to ir bez regulāriem ienākumiem. Tieši tādēļ gan mēs, ViaSMS, gan liela daļa citu kredītdevēju kā vienu no svarīgākajiem kredīta saņemšanas nosacījumiem nosaka, ka personai ir jābūt pastāvīgai darba vietai ar pastāvīgiem ienākumiem, lai potenciālais kredīta ņēmējs vispār varētu kandidēt uz aizdevumu. Visai stingro nosacījumu dēļ kredīts no 18 gadiem ir salīdzinoši reti pieprasīts pakalpojums.  Lūk, kādi ir vispārīgie nosacījumi, lai saņemtu aizdevumu:
 • kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 20 - 70 gadiem (ar atsevišķiem izņēmumiem);
 • debitoram jābūt Latvijas republikas pilsonim vai pastāvīgam iedzīvotājam;
 • jābūt tīrai kredītvēsturei jeb nedrīkst būt kavētu kredītu maksājumu;
 • nepieciešami regulāri ienākumi, lai atmaksātu aizdevumu (alga, pensija, stipendija).

Kā redzams, tad kredits no 18 gadiem bez darba vietas ir praktiski neiespējama opcija, kā iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus. Tomēr, ja Tev ir darbs, tad kredits no 18 gadiem ir pavisam reāls, jo kreditora acīs tas uzreiz ir liels pluss - ir tikai nedaudz vairāk jāpacenšas un jāiegūst kredītdevēja uzticība.

Vai kredīts no 18 gadiem ir nepieciešams?

Iespējams, ka vēl būtiskāk par to, kur un kā saņemt aizdevumu, ir uzdot sev svarīgu jautājumu - vai man šis kredīts ir reāli nepieciešams? Pat ja Tev ir darba vieta un pastāvīgi ienākumi, iespējams, ka tomēr vēl neesi gatavs šādām finansiālām saistībām. Galu galā 18 gadu vecuma sasniegšana vēl neliecina par briedumu, un cilvēka smadzenes vēl tikai turpina attīstīties, tāpēc diezin vai 18 gadīgs jaunietis būs spējīgs domāt tikpat nopietni kā 30 gadīga persona. Tomēr cilvēki ir dažādi un katra situācija ir unikāla, tādēļ neliekam visus vienā maisā un dodam iespēju tiem, kam aizdevums ir īpaši vajadzīgs.

 Kā notiek aizdevuma saņemšana?
 1.  Iepazīsties ar kredīta nosacījumiem. Lai noteikumi būtu skaidri un nerastos lieki pārpratumi, izlasi kredīta līguma nosacījumus.
 2.  Izvēlies summu. Kredīta kalkulatorā izvēlies nepieciešamo aizdevuma summu un termiņu un spied pogu “saņemt aizdevumu”;
 3. Aizpildi pieteikumu. Tas nepieciešams, lai tiktu novērtēta Tava kredītiespēja un atrasts piemērotākais piedāvājums.
 4. Pabeidz reģistrēšanos. Lai pabeigtu reģistrēšanos pirmajam aizdevumam, Tev jāpārskaita 0,01 eiro uz Via SMS kontu. Tā mēs visdrošākajā veidā uzzināsim Tavu bankas kontu.
 5. Saņem naudu. Pēc maksātspējas izvērtēšanas, nauda uz Tavu kontu tiks pārskaitīta 15 minūšu laikā. Tas, cik ātri aizdevums tiks ieskaitīts, ir atkarīgs no bankas, kurā atvērts Tavs konts.

Pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz 350 eiro lielu summu bez komisijas maksas. Tas nozīmē, ka debitors var saņemt izdevīgu aizdevumu, bet kreditors šādā veidā var pārbaudīt, vai kredīta ņēmējs ir uzticams klients. Arī ātrie kredīti no 18 gadiem ir iespējami bez komisijas maksas, tomēr apskati, vai kredītdevējs savos noteikumos nav atrunājis, ka aizdevumus izsniedz tikai no 20 vai 21 gada.

Aizņemies atbildīgi!


ViaSMS vienmēr uzsver, ka aizņemšanās ir finansiāls risks, tomēr kredīts no 18 gadiem ir īpaši riskants. Rūpīgi izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt noteiktajā laikā.

Nepieciešams izdevīgs naudas aizdevums? | VIA SMS

04.07.2016.

Meklē papildu naudas summu? Naudas kredīts var būt noderīgs neparedzētās dzīves situācijās. Ienāc ViaSMS un uzzini vairāk par iespējām saņemt aizdevumu.

Kad finansiālās iespējas ir pārāk mazas, lai apmierinātu vajadzības…

31.07.2014.

Ikvienam ir zināms, cik svarīga ikdienā ir ienākumu un izdevumu plānošana, īpaši, ja ienākumi nav sevišķi lieli. Mājas grāmatvedība, visticamāk, spēs pasargāt no nepatīkamiem pārsteigumiem mēneša beigās, kad aplūkosiet savu bilanci.

Ātrie kredīti dažādām situācijām

24.11.2015.

Ja pēkšņi salūzis auto, vēlaties nopirkt kādu preci par īpaši izdevīgu cenu vai citiem mērķiem vajadzīgi papildu līdzekļi – ikvienā no šīm situācijām ātrie kredīti būs piemērots risinājums. Tiem var pieteikties internetā vai ar SMS palīdzību, un tie tik tiešām ir ātri, jo naudu saņemsiet pāris minūšu laikā. Par šādu kredītu nekad neuzzinās trešās puses, piemēram, Jūsu darba devējs – ātrie kredīti ir darījums starp Jums un kredītu uzņēmumu.

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

 • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
 • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
 • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
 • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
 • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00

Darba laiks brīvdienās

23. jūnijā: 9:00-17:00
24. jūnijā: brīvdiena