Online kredīts jeb ātrais kredīts internetā | VIA SMS

07.06.2016. Kredīti online - īstermiņa aizdevumi steidzamās situācijās

Pienācis laiks kārtējo rēķinu apmaksai, bet alga jau pāris dienas kavējas? Ja aizņemšanās no kāda tuvinieka nav iespējama, tad zini, ka Tev nebūs jāpaliek bez elektrības vai interneta - īstermiņa risinājums var būt online kredīts jeb ātrais kredīts internetā. Apmaksā svarīgus rēķinus un atdod naudu jau nākamajā algas, stipendijas vai pensijas dienā! Turpini lasīt, lai uzzinātu, kā saņemt aizdevumu un kā tiek aprēķināta procentu likme.

Kā saņemt aizdevumu?

ViaSMS kredīti online ir ļoti vienkārši iegūstami, turklāt gandrīz nekad pie mums netiek prasīti dokumenti. Tomēr ir daži kritēriji, kas nosaka klienta atbilstību aizdevuma saņemšanai un, tāpat kā citiem kredītdevējiem, arī mums tie ir līdzīgi. Lai tiktu piešķirts online kredīts, Tev:
 • jābūt 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas Republikas pilsonim;
 • nepieciešama pieeja savai internetbankai;
 • nepieciešams mobilais telefons un e-pasts
 • vajadzīga atbilstoša kredīta maksātspēja.

Krediti online ir domāti ārkārtas situācijām, tāpēc pirms sper soli par labu aizdevumam, rūpīgi izvērtē kredīta nepieciešamību. Ja Tev steidzami nepieciešama vizīte pie ārsta vai jāsamaksā neatliekams rēķins, tad tas ir saprotams, bet, ja gribi nopirkt jaunu krupju pāri, tad krediti online nebūs labākā izvēle.

Kredīti online paliek aizvien populārāki, tādēļ arvien parādās jauni kredītdevēji. Tomēr esi uzmanīgs un neuzķeries uz maz zināmas kredītiestādes, kas sola ļoti zemas procentu likmes. Mēs, ViaSMS, esam sevi pierādījuši kā viens no pieprasītākajiem un uzticamākajiem kredītdevējiem, kas piedāvā izdevīgus aizdevuma nosacījumus. Vairāk uzzini šeit - https://www.viasms.lv/lv/blogs/kredits-online. Atceries, ka pirms aizdevuma ņemšanas rūpīgi jāiepazīstas ar līguma nosacījumiem!

Online kredīts bez ķīlas un galvojuma

Kredīti online ir salīdzinoši laba alternatīva, ja Tev nav citu iespēju, kā tikt pie finansējuma. Turklāt liels pluss ir tāds, ka nav vajadzīgi dažādi dokumenti, ko parasti prasa iesniegt bankas vai lielu kredītu aizdevēji. Un tas ir pašsaprotami, jo tiek aizdotas nelielas naudas summas uz īsu atmaksas termiņu. Mēs, ViaSMS, neprasām arī ķīlu vai galvotāju, kas būtiski atvieglo aizdevuma saņemšanu un arī naudas ieskaitīšanas ātrumu. Krediti online bez dokumentiem ir:
 • ātri - krediti online jau 20 minūtēs;
 • ērti - ietaupi laiku, nestāvot garās rindās;
 • konfidenciāli - Tavi dati nenokļūs trešo personu rīcībā.

Tieši šo iemeslu dēļ krediti online tiek aplikti ar augstāku procentu likmi nekā, piemēram, bankās izsniegtie aizdevumi un līzingi. Tomēr jāatceras tas, ka online kredīts nav aizņēmums uz ilgu laiku, tādēļ gada procentu likme galu galā nav tik augsta kā tas būtu gadījumā, ja Tu tikpat nelielu kredīta summu ņemtu uz gadu. Atbildīga aizņemšanās ir pirmais nosacījums, kas jāievēro arī Tev, piesakot aizdevumu pie ViaSMS.

Kas ir GPL jeb gada procentu likme?

GPL formula tika radīta, lai patērētājs spētu noteikt un salīdzināt dažādu ilgtermiņa kredītu piedāvājumus. Lai gan krediti online ir īstermiņa kredīti, ko paredzēts atmaksāt īsā laika posmā, likums pieprasa finanšu informācijas atklāšanu. Tādēļ kredītiestādēm ir pienākums norādīt šo procentu likmi savā mājaslapā, lai klienti var salīdzināt cenas un izdarīt izvēli.

Gada procentu likme ir kredīta kopējās izmaksas, kas izteiktas gada procentos no piešķirtās kredīta kopējās summas. Izņēmumi ir jebkuras kredīta kopējās izmaksas, kas aizdevējam jāmaksā par jebkuru kredīta līgumā noteikto saistību neizpildi, kas tiek aprēķināta saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem.

Patiesībā tas nav īsti pareizi, ka gada procentu likme tiek attiecināta uz ātrajiem aizdevumiem, jo online kredīts ļoti reti tiek izmantots vesela gada garumā. GPL dēļ kredīti online var šķist ļoti dārgi.

GPL aprēķināšanas piemērs


Standarta maksa pie laba aizdevēja par 100 eiro lielu ātro kredītu ir 10 eiro. Tas nozīmē, ka kopējā atmaksājamā summa pēc viena mēneša būs 110 eiro. Ja krediti online šādi tiktu reklamēti, tad, iespējams, cilvēkiem nebūtu tik noraidoša attieksme pret šo pakalpojumu, jo samaksa rezultātā ir visai saprātīga, ņemot vērā, ka online kredīts tiek izsniegts bez ķīlas, galvojuma un dokumentiem.

Paņemts online kredīts, bet nevaru to atmaksāt. Kā rīkoties?


Pirmkārt, ne velti tiek uzsvērts tas, ka online kredīts ir atbildība un ir rūpīgi jāizvērtē sava finansiālā situācija un iespējas atdod naudu, ko aizņēmies. Tomēr ir iespēja atmaksas termiņu pagarināt. Šis ir maksas pakalpojums, kas vairumā gadījumu sastāda 10 % no neatmaksātās parāda pamatsummas. Tas nozīmē, ka Tev jau no paša sākuma ir jābūt pārliecinātam, ka spēsi atdot aizdevumu kopā ar procentu likmi bez pagarināšanas.

Tiem, kas atsakās pildīt kredītsaistības, ir jārēķinās, ka var nākties maksāt soda naudu (līdz 1% dienā) un parādnieka vārds tiks iekļauts parādnieku datu bāzēs. Ilgstošu saistību neizpildes gadījumā var nākties rēķināties arī ar parādu piedziņu. Krediti online - tā ir atbildība.

Izvērtē maksātspēju!


Kā jau minējām, ja krediti online netiks atdoti laikā, tad nāksies saskarties ar nepatīkamām sekām - parādu piedzinēju sankcijām un sabojātu kredītvēsturi. Kredīti online - iespēja, kas jāizmanto apdomīgi.

Ātrie kredīti dažādām situācijām

24.11.2015.

Ja pēkšņi salūzis auto, vēlaties nopirkt kādu preci par īpaši izdevīgu cenu vai citiem mērķiem vajadzīgi papildu līdzekļi – ikvienā no šīm situācijām ātrie kredīti būs piemērots risinājums. Tiem var pieteikties internetā vai ar SMS palīdzību, un tie tik tiešām ir ātri, jo naudu saņemsiet pāris minūšu laikā. Par šādu kredītu nekad neuzzinās trešās puses, piemēram, Jūsu darba devējs – ātrie kredīti ir darījums starp Jums un kredītu uzņēmumu.

Kur jāņem ātrais kredīts internetā?

24.11.2015.

Ātrais kredīts internetā pieejams, ja Jums ir internets, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijas bankām.

Izdevīgi kredīti bez reģistrācijas maksas | VIA SMS

04.07.2016.

ViaSMS ātrais kredīts bez maksas ir iespēja jaunajiem klientiem saņemt naudu bez komisijas maksas, nepārmaksājot ne centa. Uzzini par to vairāk šeit.

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

 • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
 • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
 • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
 • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
 • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00