Izdevīgi kredīti bez reģistrācijas maksas | VIA SMS

04.07.2016. Pirmais kredīts bez maksas - nepārmaksā ne centa

Pēdējās desmitgades laikā pieprasījums pēc ātrajiem aizdevumiem ir palicis nemainīgi augsts, jo mūsdienu straujajā dzīves ritmā aizvien biežāk gadās neparedzētas situācijas, kurās nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Tomēr ne visiem ir izveidoti uzkrājumi, tādēļ nākas meklēt citus variantus. Ja aizņemšanās no tuviniekiem nav iespējama, pastāv vēl kāds īslaicīgs risinājums - kredīts bez maksas. Lasot tālāk, uzzini, kā to iegūt un kādi ir aizdevuma nosacījumi.

Pirmais kredīts bez maksas arī pie mums

Zinot, ka pāris desmiti eiro dažkārt var būt izšķiroši kādā dzīves situācijā, mēs, ViaSMS, piedāvājam saviem klientiem iespēju saņemt pirmo aizdevumu bez maksas, lai tie varētu atrisināt steidzamu finansiālu situāciju. Kā jau norāda nosaukums, tad pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tikai tiem klientiem, kas naudu aizņemsies pirmo reizi. Pirmā kredīta priekšrocības:
 • iespēja jaunajiem klientiem saņemt naudu bez komisijas maksas;
 • iespēja iepazīties ar kredītiestādes darbību un turpmāk iegūt informāciju par dažādām akcijām.

Būtībā pirmais kredits bez maksas ir pakalpojums ar 100% atlaidi, t.i., tik, cik aizņēmies, tik arī ir jāatdod. Pie mums ātrais kredīts bez maksas tiek izniegts ierobežotā apjomā - līdz 350 eiro. Biežāk cilvēki izvēlas ņemt mazākas summas, jo neparedzētās situācijās ne vienmēr ir vajadzīgi vairāki simti eiro.

Kā kredīts bez maksas var palīdzēt Tev?

Ātro aizdevumu pakalpojumi tika radīti, lai palīdzētu cilvēkiem ātrāk un vieglāk tikt ārā no neparedzētām finansiālām situācijām. Mūsdienās gan cilvēki nereti jauc vajadzību ar vēlmi, tādā veidā neapdomīgi iekļūstot nepatīkamās parādsaistībās. Situācijas, kurās var būt nepieciešams pirmais kredīts bez maksas:
 • Neatliekama ārsta vizīte;
 • Medikamentu iegāde;
 • Rēķinu apmaksa;
 • Skolas, studiju izdevumu segšana un citi svarīgi iemesli.

Ātrais kredīts bez maksas ir noderīgs, ja papildu nauda ir nepieciešama jau šodien vai pat vienas stundas laikā. Ja Tev ir bijuši neparedzēti tēriņi un mēneša beigās pietrūkst naudas rēķinu apmaksai vai pēkšņām izmaksām, tad pirmais kredits bez maksas var būt viens no iespējamiem rīcības variantiem.

Ātrais kredīts bez reģistrācijas maksas


Skaidrs, ka neviens negrib pārmaksāt, tādēļ meklē tādus aizdevumus, kuriem būtu pēc iespējas zemāki procentu maksājumi vai vēl labāk - lai tādu nebūtu vispār! Lai saprastu, kas slēpjas aiz saistošiem reklāmas saukļiem, pievērs uzmanību detaļām. Visbiežāk ātro aizdevumu nozarē ir pieejami kredīti bez maksas un kredīti bez reģistrācijas maksas. Lai gan nosaukumi abiem pakalpojumiem ir līdzīgi, tie apzīmē dažādus kredīta nosacījumus:
 • pirmais kredīts bez maksas nozīmē 100% pakalpojuma atlaidi.
 • atrais kredits bez registracijas maksas nenozīmē to, ka tiks piešķirta atlaide kredītam.

Patiesībā Latvijā nav iespējams saņemt ātros kredītus bez reģistrācijas maksas, jo pilnīgi visi kreditori prasa simbolisku reģistrācijas maksu, kas apliecina personas identitāti un norāda arī bankas konta numuru. Pie mums reģistrācijas maksa ir 0,01 eiro. Atrais kredits bez registracijas maksas patiesībā ir aizdevums, kam var pieteikties par brīvu. Šādiem aizdevumiem var tikt piemērota procentu likme, īpaši, ja tas ir atkārtotais aizdevums.

Viegli saprotami nosacījumi

Ātrie kredīti bez maksas kļūst aizvien populārāki, tomēr to vilinošais nosaukums neizslēdz iespēju, ka zem tā nav paslēpies kāds zemūdens akmens jeb mistiskas procentu likmes. Tādēļ nav ieteicams izvēlēties nezināmas kredītiestādes bez atsauksmēm. Mēs, ViaSMS, strādājam godprātīgi un pilnīgi caurspīdīgi. Vairāk par mūsu darbības virzienu un noteikumiem vari uzzināt šeit - https://www.viasms.lv/lv/par-mums.

Saņemt kredītu pie ātro kredītu aizdevējiem ir salīdzinoši vienkārši, jo pārsvarā netiek uzstādītas īpašas prasības, kā arī nav vajadzīga ne ķīla, ne dokumenti, kas apstiprina pastāvīgus ienākumus. Tas nozīmē, ka ikvienam ir iespējams saņemt aizdevumu bez komisijas maksas. Tu vari pretendēt uz kredītu, ja atbilsti šādiem nosacījumiem:
 • Esi vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Esi Latvijas Republikas pilsonis ar pastāvīgu dzīvesvietu;
 • Tev ir savs bankas konts, e-pasts un telefons.

Mēs strādājam, lai cilvēki, kuri ir nonākuši finansiālās grūtībās, varētu ātri atrisināt savas problēmas, tādēļ pēc pieteikuma apstiprinājuma naudu savā kontā saņemsi jau 20 minūšu laikā. Viss, kas Tev jādara:
 • reģistrējies mūsu mājaslapā;
 • iepazīsties ar līguma nosacījumiem;
 • norādi vēlamo summu;
 • aizpildi aizdevuma pieteikumu;
 • piesakies aizdevumam.

Aizņemšanās ir atbildība

Kā jau daudzkārt ir minēts gan mūsu mājaslapā, gan citu kredītdevēju informācijas avotos, ātrie kredīti bez maksas ir atbildība, tādēļ vēlreiz atgādinām pārliecināties par aizņēmuma nepieciešamību. Vai tiešām prece vai pakalpojums, ko esi iecerējis iegādāties, ir tā vērts, lai uzņemtos tik nopietnas finansiālas saistības? Ja vari atbildēt ar pārliecinošu “jā”, tad Tev patiešām ir nepieciešams aizdevums. Ja joprojām svārsties, tad, visticamāk, šķietamā vajadzība ir bijusi tikai vēlme un mirkļa vājums. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas reālās iespējas atdot aizdevumu.

Ikmēneša maksājumu kredīta kalkulators

04.07.2016.

ViaSMS kredīta kalkulators ļauj ātri un ērti noskaidrot Tavu kredītspēju. Plāno savu budžetu laicīgi un noskaidro iespējamās aizdevuma izmaksas jau tagad!

Ātrie kredīti dažādām situācijām

24.11.2015.

Ja pēkšņi salūzis auto, vēlaties nopirkt kādu preci par īpaši izdevīgu cenu vai citiem mērķiem vajadzīgi papildu līdzekļi – ikvienā no šīm situācijām ātrie kredīti būs piemērots risinājums. Tiem var pieteikties internetā vai ar SMS palīdzību, un tie tik tiešām ir ātri, jo naudu saņemsiet pāris minūšu laikā. Par šādu kredītu nekad neuzzinās trešās puses, piemēram, Jūsu darba devējs – ātrie kredīti ir darījums starp Jums un kredītu uzņēmumu.

Bezmaksas kredīts no VIA SMS - vēl ērtāk, kā senāk!

08.03.2014.

Ja tev ir nepieciešami papildu līdzekļi, laba izvēle būs bezmaksas kredīts no VIA SMS. Tu vari saņemt līdz 150 EUR bez procentu maksas, liekām formalitātēm un dokumentiem, neizejot no mājas!

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

 • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
 • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
 • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
 • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
 • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00

Darba laiks brīvdienās

21. aprīlī: 8:00-21:00