Jautājumi un atbildes

Cik maksā aizdevuma atmaksas termiņa atlikšana?

- Aizdevuma atmaksas termiņu ir iespējams atlikt uz 30 dienām. Lai noskaidrotu Tev aprēķināto maksu, dodies uz savu VIASMS lietotāja profilu.

Kādi dokumenti un kur man jāiesniedz, lai saņemtu aizdevumu?

- Lai saņemtu aizdevumu, nekādi dokumenti nav jāiesniedz; nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa numurs un norēķinu konts kādā no Latvijas bankām.

Vai man vajag ķīlu vai galvotāju?

- Nē, lai saņemtu aizdevumu ne ķīla, ne galvotājs nav nepieciešami.

Vai var saņemt aizdevumu, ja ir nenomaksāts kredīts bankā vai citā kredītiestādē?

- Aizdevumu iespējams saņemt, ja nav kavētu maksājumu. Nenomaksāts aizdevums vai kredīts citā kredītiestādē nevar būt par šķērsli, lai saņemtu aizdevumu no VIASMS.

Cik ātri aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz manu bankas kontu?

- Ja Tavs bankas konts ir atvērts DNB bankā, Nordea Bank, Citadele bankā, Swedbank vai Norvik bankā, tad piešķirtā naudas summa tiks pārskaitīta dažu minūšu laikā.
Ja Tavs bankas konts atvērts citā bankā, tad līdzekļi tiks pārskaitīti vienas darba dienas laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Cik ilgi jāgaida lēmums par aizdevuma piešķiršanu?

- Lēmums par aizdevuma piešķiršanu Tev tiks nosūtīts īsziņā uz norādīto mobilā tālruņa numuru pāris minūšu laikā. Ziņu par lēmumu saņemsi arī uz norādīto e-pasta adresi. 

Uz kādu kontu man jāpārskaita EUR 0.01, lai reģistrētos?

- Darījums notiks visātrāk, ja no zemāk minēto banku saraksta izvēlēsies to, kurā ir atvērts arī tavs personīgais konts:

LV40HABA0551027011275 Swedbank
LV18RIKO0002013151943 DNB banka
LV66PARX0012752770001 Citadele banka
LV06NDEA0000082527462 Nordea
LV06LATB0002010117710 Norvik banka

Saņēmējs: SIA "VIA SMS"
Reģistrācijas numurs: 40103259867

Maksājuma mērķis: Piekrītu VIA SMS Aizdevuma līguma nosacījumiem. Atļauju VSAA sniegt izziņu par maniem pēdējo 6 mēnešu ienākumiem kredītspējas izvērtēšanai

Ko man darīt, ja vēlos nomainīt kontu?

- Tas ir pavisam vienkārši - pārskaiti 0.01 EUR no sava jaunā bankas konta ar norādi ”Konta maiņa”.

Kas man jānorāda maksājuma mērķī, pārskaitot 0.01 EUR?

- Maksājuma mērķī jānorāda šāds teksts: “Piekrītu VIASMS Aizdevuma līguma nosacījumiem. Atļauju VSAA sniegt izziņu par maniem pēdējo 6 mēnešu ienākumiem kredītspējas izvērtēšanai.”

Cik bieži ir jāveic 0.01EUR pārskaitījums ?

- Reģistrācijas maksu 0.01 EUR apmērā Tev ir jāmaksā tikai vienreiz reģistrējoties vietnē. Lai pieteiktos aizdevumam atkārtoti, Tev tikai jānosūta SMS ar vēlamo aizdevuma summu vai jāveic pieprasījums savā VIASMS klienta profilā.

Cik maksā īsziņa?

- Īsziņa, kas tiek sūtīta uz numuru 159, maksā 0.21 EUR.

Vai var vienlaicīgi saņemt vairākus aizdevumus?

- VIASMS klientiem pieejama iespēja vienlaicīgi izvēlēties vairākus aizdevuma produktus, veidojot dažādas kombinācijas maksimālā limita 1500 EUR apmērā ietvaros. Izvēlēties divus vienādus aizdevuma produktus nav iespējams.

Kā es varu atmaksāt aizdevumu?

- Aizdevumu var atmaksāt lietotāja profilā VIASMS mājas lapā, veicot maksājumu ar norēķinu karti, internetbankās, banku filiālēs, Latvijas Pasts filiālēs, kā arī WebMoney un Runpay maksājumu termināļos.

Ko darīt, ja nav iespējams laicīgi atmaksāt aizdevumu? 

- Ja nav iespējams atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā, Tev ir iespēja pagarināt atmaksas termiņu par 30 dienām (gan pakalpojuma "Aizdevums līdz algai", gan "Naudas kredīts" gadījumā), samaksājot par to komisijas maksu.

Kā tiek novērtēta mana kredītspēja?

- Klienta kredītspējas novērtēšanai izmantojam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) datu bāzes, papildus informāciju iegūstam no uzņēmumiem, kas apkopo datus par fizisko personu maksājumu kavējumiem Latvijas Republikā (Creditreform, Creditinfo, Lindorff, Julianus Inkasso, Gelvora). Izvērtēšanas procesā ņemam vērā arī VIASMS datu bāzēs esošo informāciju.

 Cik maksā izziņa par parāda/aizdevuma statusu?

Izziņa par parāda/aizdevuma neesamību - 5.00EUR;
Izziņa par parāda/aizdevuma lielumu - 15.00EUR;
Izziņa par parāda/aizdevuma lielumu ar detalizētu izklāstu - 30.00EUR;
Izziņas tiek sūtītas gan elektroniskā veidā, gan ar Latvijas pasta starpniecību (pasta pakalpojuma papildus maksa - 1.50EUR).

Vai ir iespējams atteikties no VIA SMS reklāmas e-pastiem un SMS ziņām?

- Jā, protams! Ja nevēlaties saņemt jaunumus no VIASMS, sūtiet e-pastu uz info@viasms.lv, tā nosaukumā norādot „Atteikties: e-pasts” vai „Atteikties: SMS”, neaizmirstot norādīt arī tālruņa numuru vai e- pastu, uz kuru līdz šim saņēmāt ziņojumus.

Kas ir aizdevuma līguma pārjaunojums?

Ar pārjaunojumu juridiskā izpratnē ir jāsaprot gadījumi, kad tiek atcelta esošā saistība un tās vietā tiek nodibināta jauna saistība. Patērētāja un kredītdevēja vienošanos par šādām izmaiņām sauc par pārjaunojuma līgumu. Pārjaunojuma līguma sekas ir, ka agrākais prasījums beidzas, ir kā būtu izpildīts, bet tā vietā tiek nodibināta jauna saistība, saskaņā ar kuru tiek regulētas abu pušu attiecības turpmāk. Tādējādi, ja starp patērētāju un kredītdevēju tiek noslēgts Aizdevuma līguma pārjaunojums, tā sekas ir, ka Aizdevuma līgums tiek uzskatīts par izbeigtu, bet turpmākā kredīta izsniegšanas un apkalpošanas kārtība, kā arī citi būtiskie līguma noteikumi, tiek regulēti saskaņā ar pārjaunojuma līguma noteikumiem.

Kāda ir atšķirība starp aizdevuma līguma grozījumiem un pārjaunojumu?

Ar Aizdevuma līguma grozījumiem tiek saprasta vienošanās, kuras rezultātā puses vienojas par noslēgtā Aizdevuma līguma atsevišķu noteikumu maiņu. Juridiskā izpratnē Aizdevuma līgums kopā ar ikvieniem tā grozījumiem veido vienotu saistību un tiesību kopumu, ar kuru tiek regulētas kredītdevēja un patērētāja attiecības līdz Aizdevuma līguma izbeigšanai. Ar Aizdevuma līguma pārjaunojumu tiek izbeigtas esošās tiesiskās attiecības starp kredītdevēju un patērētāju, tā vietā izveidojot jaunu saistību, saskaņā ar kuras noteikumiem tiek regulētas jaunās attiecības starp kredītdevēju un patērētāju.

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

  • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
  • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
  • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
  • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
  • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00