Pārsteidzošs svētku piedāvājums! Aizdevums līdz algai tagad vēl izdevīgāks! Gatavojoties svētkiem, un svinību laikā bieži rodas neplānoti izdevumi. Šādos brīžos ļoti noder Aizdevums līdz algai.

Lai svētku dāvanas iepriecinātu saņēmējus un svinēšana izdotos, Aizdevums līdz algai šajā laikā kļuvis vēl izdevīgāks! Esošajiem klientiem akcijas laikā samazināta aizdevuma komisijas maksa. Piesakies aizdevumam tagad un saņem 50% atlaidi komisijas maksai!*

Jaunos klientus aicinām aizņemties svētku pirkumiem BEZ MAKSAS! Pirmajam aizdevumam 0%! Ātrais kredīts internetā – tas ir ērti un vienkārši. Tikai daži klikšķi internetā un jautrā svinēšana var sākties!

Piesakies Aizdevumam līdz algai šeit!

  • Naudas kredīts ļauj Tev ātri saņemt aizdevumu līdz pat € 1000!

Šāds kredīta veids būs labs risinājums brīžos, kad nepieciešams finansējums nozīmīgākiem dzīves plāniem. Tu vari saņemt kredītu uz laiku līdz pat gadam un atmaksāt to pa daļām!

Pēc klientu pieprasījuma - Naudas kredīta IZDEVĪGAIS piedāvājums! Tagad 50% atlaide komisijas maksai!**

Piesakies Naudas kredītam šeit!

Priecīgus svētkus!

 

*Akcijas laiks no 13.decembra līdz 8.janvārim. Atlaide neattiecas uz izsniegto aizdevumu pagarinājuma maksu. ** Akcija spēkā, saņemot Naudas kredītu no 28.12.11. līdz 8.01.12.