Aizdevums līdz algai

Šis aizdevums ir piemērots, ja nepieciešama salīdzinoši neliela naudas summa, bet līdz algas dienai vēl jāgaida. Aizdevums līdz algai ļaus saņemt nepieciešamo summu 15 minūšu laikā pēc lēmuma pieņemšanas par aizdevuma piešķiršanu, izvērtējot Tavu maksātspēju.

Aizņemoties pirmo reizi, Tev ir iespēja saņemt līdz EUR 350. Otro reizi – līdz EUR 500, bet turpmāk – līdz EUR 700. Aizdevuma termiņš varbūt no 7 līdz 30 dienām, taču, ja aizdevuma termiņa beigās Tev nebūs iespējams to atmaksāt, varēsi atlikt atmaksas termiņu uz 30 dienām.

Ir vērts pamēģināt, jo pirmais aizdevums ir pilnīgi bez maksas! Atdosi tik, cik būsi aizņēmies!

Naudas kredīts

Naudas kredīts ļauj ātri saņemt aizdevumu līdz pat EUR 1500. Šāds kredīta veids būs labs risinājums brīžos, kad nepieciešams finansējums nozīmīgākiem dzīves plāniem.

Lai aizņemšanās process būtu ērtāks, piedāvājam saskaņot finansiālās iespējas ar ikmēneša maksājumu apjomu, sadalot kopējo līguma summu vienādos maksājumos laika periodā no 3 līdz pat 12 mēnešiem. Tā, izvēloties īsāku vai garāku atmaksas termiņu, Tu varēsi sabalansēt savus ikmēneša ienākumus ar izdevumiem.

Saņem naudu tad, kad tas ir nepieciešams!

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00