Pirmais ātrais kredīts bez procentiem | VIA SMS

07.06.2016. Ātrais kredīts bez procentiem - Tava iespēja ietaupīt

Vai zināji, ka ņemot pirmo kredītu, Tev nebūs jāmaksā procenti? Tā tas tiešām ir. Tādēļ krīzes situācijā nebūs jāaizņemas no draugiem vai radiem, jo tam paredzēts drošības spilvens - ātrais kredīts bez procentiem. Arī mēs, ViaSMS, piedāvājam šādu opciju. Ja pēc pirmā kredīta atkārtoti būs nepieciešami līdzekļi, tad mēs saviem klientiem arī pēc pirmā aizdevuma turpinām piedāvāt izdevīgus nosacījumus. Lasi tālāk, lai uzzinātu, kā notiek kredīta izsniegšana un saņemšana.

Cik ļoti Tev ir nepieciešams kredīts?

Pirmkārt, ir jāsaprot, ka ātrie kredīti bez procentiem ir paredzēti ārkārtas saituācijām, kad citā veidā nav iespējas tikt pie vajadzīgās naudas summas svarīgu pirkumu vai maksājumu veikšanai. Ja Tava alga kavējas piecas dienas, bet ļoti vēlies jaunu kurpju pāri - tā noteikti nav ārkārtas situācija un arī ātrie kredīti bez procentiem nav tā labākā doma. Bet ja, piemēram, pēkšņi gadās veselības problēmas vai nepieciešama kāda sadzīves prece, bez kuras ikdienā nevari iztikt, tad ātrie kredīti bez procentiem var būt kā salīdzinoši laba alternatīva, lai veiktu pirkumu vai maksājumu. Neapgrūtini draugus un nebojā attiecības - tādēļ jau krediti bez procentiem ir paredzēti.

Kredīta saņemšanas process

Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jāatbilst vairākiem kritērijiem, kas katram kredītdevējam var nedaudz atšķirties. Ja atbildīsi šiem nosacījumiem, tad pie mums, nebanku kredītdevēja ViaSMS, varēsi saņemt aizdevumu salīdzinoši ātri:
  • Tev ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim;
  • Tavam vecumam ir jābūt no 20 līdz 75 gadiem;
  • nepieciešami pastāvīgi un kredītam atbilstoši ienākumi;
  • nepieciešams mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Tālāk nepieciešams atrast un izlasīt vispārējos līguma nosacījumus. Pēc tam ievadi vēlamo aizņēmuma summu kredītu kalkulatorā un spied “saņemt aizdevumu”. Atceries, ka ViaSMS pirmais kredīts bez procentiem tiek piešķirts tikai tad, ja neizvēlēsies lielāku summu par 350 eiro un būsi pārliecināts par savu maksātspēju!

Uzreiz pēc pieteikuma nosūtīšanas tas tiks izskatīts, un ja mūsu kredītspeciālisti izlems piešķirt aizdevumu, tad Tavs pirmais kredīts bez procentiem tiks ieskaitīts Tavā kontā jau 10 līdz 30 minūšu laikā. Lai viss notiktu bez aizķeršanās, tad Tavam un ViaSMS kontam ir jāatrodas vienā un tajā pašā bankā.

Garantēta konfidencialitāte un drošība

Rūpējoties par klientu datu drošību, ViaSMS mājaslapas apmeklētāju personas datu aizsardzība tiek nodrošināta atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Tas nozīmē, ka tikai ViaSMS zinās par Tavu aizdevumu un šī informācija nepamatoti nenonāks trešo personu rīcībā.

Aizņemies pārdomāti!

Atceries, ka bez tiesībām Tev jāzina arī savi pienākumi. Ātrais aizdevums ir tāds pats pakalpojums kā, piemēram, drēbnieka vai ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi, par kuriem ir jāveic attiecīga samaksa. Tas šķiet pašssaprotami, vai ne? Tieši tikpat pašsaprotami vajadzētu uztvert komisijas maksu un procentus par aizdoto naudu, kā arī ievērot līgumā noteiktos atdošanas termiņus.

Apdomā kārtīgi, vai Tev tiešām ir nepieciešams ātrais aizdevums. Ja atbilde ir apstiprinoša, tad ātrie kredīti bez procentiem var būt labākā izvēle, ja nav citu iespēju saņemt nepieciešamo naudas summu. Ikviena kredītdevēja atbildība ir paziņot to, ka krediti bez procentiem jeb ātrie īstermiņa aizdevumi ir domāti steidzamām vajadzībām. Esi apdomīgs un izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

Pareizā izvēle - ātrie kredīti bez ķīlas!

07.06.2016.

Izdevīgs naudas kredīts bez ķīlas ļaus saņemt naudu salīdzinoši ātri un realizēt Tavas ieceres. Ienāc ViaSMS.lv un uzzini vairāk par līguma nosacījumiem!

Drošāk, vairāk un lētāk pie VIA SMS

31.07.2014.

Dažkārt cilvēki izturas īpaši piesardzīgi pret kredītu ņemšanu tikai tāpēc, ka nav pārliecināti par kreditora uzticamību. Naudas kredīti ir pakalpojums, kurā piesardzības nekad nevar būt par daudz. Par laimi, valstī noteiktās prasības un speciālo atļauju (licenču) ieviešana ir krietni uzlabojusi drošību ātro kredītu jomā.

Ko piedāvā VIA SMS ātrie kredīti?

24.02.2014.

Nav lieliskāka risinājuma īslaicīgām naudas problēmām kā ātrie kredīti. Turklāt, lielākoties tos iespējams noformēt internetā, kas nozīmē – lai īstermiņā aizņemtos naudu, nav nepieciešams pat iziet no mājām!

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

  • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
  • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
  • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
  • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
  • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00