Lūdzu aizpildi visus formas laukus.
menu

Pirmais ātrais kredīts bez procentiem | VIA SMS

07.06.2016. Ātrais kredīts bez procentiem - Tava iespēja ietaupīt Vai zināji, ka ņemot pirmo kredītu, Tev nebūs jāmaksā procenti? Tā tas tiešām ir. Tādēļ krīzes situācijā nebūs jāaizņemas no draugiem vai radiem, jo tam paredzēts drošības spilvens - ātrais kredīts bez procentiem. Arī mēs, ViaSMS, piedāvājam šādu opciju. Ja pēc pirmā kredīta atkārtoti būs nepieciešami līdzekļi, tad mēs saviem klientiem arī pēc pirmā aizdevuma turpinām piedāvāt izdevīgus nosacījumus. Lasi tālāk, lai uzzinātu, kā notiek kredīta izsniegšana un saņemšana. Cik ļoti Tev ir nepieciešams kredīts? Pirmkārt, ir jāsaprot, ka ātrie kredīti bez procentiem ir paredzēti ārkārtas saituācijām, kad citā veidā nav iespējas tikt pie vajadzīgās naudas summas svarīgu pirkumu vai maksājumu veikšanai. Ja Tava alga kavējas piecas dienas, bet ļoti vēlies jaunu kurpju pāri - tā noteikti nav ārkārtas situācija un arī ātrie kredīti bez procentiem nav tā labākā doma. Bet ja, piemēram, pēkšņi gadās veselības problēmas vai nepieciešama kāda sadzīves prece, bez kuras ikdienā nevari iztikt, tad ātrie kredīti bez procentiem var būt kā salīdzinoši laba alternatīva, lai veiktu pirkumu vai maksājumu. Neapgrūtini draugus un nebojā attiecības - tādēļ jau krediti bez procentiem ir paredzēti. Kredīta saņemšanas process Lai saņemtu aizdevumu, Tev ir jāatbilst vairākiem kritērijiem, kas katram kredītdevējam var nedaudz atšķirties. Ja atbildīsi šiem nosacījumiem, tad pie mums, nebanku kredītdevēja ViaSMS, varēsi saņemt aizdevumu salīdzinoši ātri:
  • Tev ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim;
  • Tavam vecumam ir jābūt no 20 līdz 75 gadiem;
  • nepieciešami pastāvīgi un kredītam atbilstoši ienākumi;
  • nepieciešams mobilais telefons un bankas konts kādā no Latvijas bankām.
Tālāk nepieciešams atrast un izlasīt vispārējos līguma nosacījumus. Pēc tam ievadi vēlamo aizņēmuma summu kredītu kalkulatorā un spied “saņemt aizdevumu”. Atceries, ka ViaSMS pirmais kredīts bez procentiem tiek piešķirts tikai tad, ja neizvēlēsies lielāku summu par 350 eiro un būsi pārliecināts par savu maksātspēju! Uzreiz pēc pieteikuma nosūtīšanas tas tiks izskatīts, un ja mūsu kredītspeciālisti izlems piešķirt aizdevumu, tad Tavs pirmais kredīts bez procentiem tiks ieskaitīts Tavā kontā jau 10 līdz 30 minūšu laikā. Lai viss notiktu bez aizķeršanās, tad Tavam un ViaSMS kontam ir jāatrodas vienā un tajā pašā bankā. Garantēta konfidencialitāte un drošība Rūpējoties par klientu datu drošību, ViaSMS mājaslapas apmeklētāju personas datu aizsardzība tiek nodrošināta atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Tas nozīmē, ka tikai ViaSMS zinās par Tavu aizdevumu un šī informācija nepamatoti nenonāks trešo personu rīcībā. Aizņemies pārdomāti! Atceries, ka bez tiesībām Tev jāzina arī savi pienākumi. Ātrais aizdevums ir tāds pats pakalpojums kā, piemēram, drēbnieka vai ķīmiskās tīrītavas pakalpojumi, par kuriem ir jāveic attiecīga samaksa. Tas šķiet pašssaprotami, vai ne? Tieši tikpat pašsaprotami vajadzētu uztvert komisijas maksu un procentus par aizdoto naudu, kā arī ievērot līgumā noteiktos atdošanas termiņus. Apdomā kārtīgi, vai Tev tiešām ir nepieciešams ātrais aizdevums. Ja atbilde ir apstiprinoša, tad ātrie kredīti bez procentiem var būt labākā izvēle, ja nav citu iespēju saņemt nepieciešamo naudas summu. Ikviena kredītdevēja atbildība ir paziņot to, ka krediti bez procentiem jeb ātrie īstermiņa aizdevumi ir domāti steidzamām vajadzībām. Esi apdomīgs un izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

Ātrie kredīti dažādām situācijām

24.11.2015.

Ja pēkšņi salūzis auto, vēlaties nopirkt kādu preci par īpaši izdevīgu cenu vai citiem mērķiem vajadzīgi papildu līdzekļi – ikvienā no šīm situācijām ātrie kredīti būs piemērots risinājums. Tiem var pieteikties internetā vai ar SMS palīdzību, un tie tik tiešām ir ātri, jo naudu saņemsiet pāris minūšu laikā. Par šādu kredītu nekad neuzzinās trešās puses, piemēram, Jūsu darba devējs – ātrie kredīti ir darījums starp Jums un kredītu uzņēmumu.

Online kredīts jeb ātrais kredīts internetā | VIA SMS

07.06.2016.

Laiks rēķinu apmaksai, bet alga jau pāris dienas kavējas? Ja nevari vairs ilgāk gaidīt, ienāc ViaSMS un izpēti, kādas priekšrocības sniedz online kredīts!

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi

09.05.2016.

Izdevīgi un droši ātrie kredīti internetā. Iepazīsties ar aizdevuma nosacījumiem, savām iespējām to atmaksāt un aizpildi pieteikumu www.viasms.lv!

Čats ar konsultantu