Ātrie kredīti dažādām situācijām

24.11.2015. Ja pēkšņi salūzis auto, vēlaties nopirkt kādu preci par īpaši izdevīgu cenu vai citiem mērķiem vajadzīgi papildu līdzekļi – ikvienā no šīm situācijām ātrie kredīti būs piemērots risinājums. Tiem var pieteikties internetā vai ar SMS palīdzību, un tie tik tiešām ir ātri, jo naudu saņemsiet pāris minūšu laikā. Par šādu kredītu nekad neuzzinās trešās puses, piemēram, Jūsu darba devējs – ātrie kredīti ir darījums starp Jums un kredītu uzņēmumu.

Laba kredītvēsture – Jūsu galvenā priekšrocība

Ātrie kredīti parasti nav tik lieli kā banku aizdevumi, tāpēc, ka tie ir domāti tam, lai atrisinātu īslaicīgas finansiālas grūtības. Ātrais kredīts var kļūt par patīkamu pieredzi, ko varbūt vēl kādreiz vēlēsieties atkārtot, ja Jūs ievērosiet tās minimālās prasības, kādas pret klientiem izvirza aizdevējs. Ir divi kritēriji, kam jāpievērš uzmanība – klienta vecums un laba kredītvēsture. Vecuma ierobežojumi katrā ātro kredītu uzņēmumā var atšķirties, bet visiem ir svarīgi, lai klients būtu apdomīgs aizņēmējs. Tāpēc pirms pieteikšanās ātrajam kredītam, padomājiet, vai spēsiet laikus to atmaksāt un vai nebūs nepieciešams atkal meklēt naudu, lai segtu ātro aizdevumu.
 • Ātrie kredīti lielākoties ir kredīti līdz algai – nav svarīgi, cik liela summa Jums ir vajadzīga. Nozīme ir tam, ka saņemot algu, spēsiet segt visas parādsaistības;
 • Daži ātro kredītu uzņēmumi izsniedz arī lielākus naudas kredītus, taču arī šajā gadījumā laba kredītvēsture ir tas, kas spēlē būtiskāko lomu uzņēmuma lēmumā par kredīta piešķiršanu.
Saglabājiet labu kredītvēsturi un lietojiet ātro kredītu pakalpojumus neparedzētās situācijās, kad vien tādas rodas.

Ātrie kredīti - tā ir nauda bez liekiem jautājumiem

ViaSMS ir viens no populārākajiem ātro kredītu sniedzējiem Latvijas tirgū. Tas piedāvā aizdevumus uz izdevīgiem nosacījumiem un ar salīdzinoši zemām procentu likmēm. Pretimnākoši un kompetenti uzņēmuma speciālisti, kuri ir gatavi atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem, un plašs ātro kredītu piedāvājums padara šo uzņēmumu par vienu no labākajiem, kur meklēt finansiālo palīdzību negaidītās situācijās.
Lai saņemtu ātro kredītu ViaSMS, Jums nebūs jāiesniedz izziņas par ienākumiem, citām parādsaistībām vai cita veida dokumenti. Jums tikai nepieciešams reģistrēties ViaSMS mājas lapā, pieteikties aizdevumam, norādot vajadzīgo summu un atmaksas termiņu, pārskaitīt 0.01 eiro uz ViaSMS kontu un gaidīt atbildes īsziņu savā mobilajā telefonā. Lūk, cik tas ir vienkārši!
 • Ātrais kredīts no ViaSMS ir pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi;
 • Lai pieteiktos aizdevumam, vajadzīgs tikai aktīvs mobilā telefona pieslēgums, pieeja internetam un aktīvs konts kādā no Latvijas bankām;
 • Aizņemties otro reizi var ne tikai tiešsaistē, bet arī ar SMS palīdzību – plašāku informāciju par šo aizdevuma veidu meklējiet uzņēmuma mājas lapā;
 • Jūs saņemsiet naudu maksimāli ātri, ja Jūsu konts ir „DNB banka”, “Nordea Bank”, “Citadele banka”, ”Swedbank” vai “Norvik banka”, bet arī uz citu banku kontiem nauda nonāk salīdzinoši ātri - vienas darba dienas laikā;
 • Ātrie kredīti tiek piešķirti bez prasības norādīt aizdevuma mērķi. Jūs saņemsiet naudu un varēsiet izmantot to vēlamajiem mērķiem – nekādu lieku jautājumu vai sarežģījumu!
Ātrie kredīti no ViaSMS ir atšķirīgi pēc summas un atmaksas termiņa – kredītu piešķir uz laiku no 7 līdz 30 dienām. Pirmā kredīta summa var būt līdz 350 eiro, bet aizņemoties atkārtoti, maksimālā aizdevuma summa ir 700 eiro. Nepieciešamības gadījumā ViaSMS piedāvā pagarināt aizdevumu uz 30 dienām. Patīkams pārsteigums sagaida jaunus ViaSMS klientus – pirmais kredīts ir bez maksas, kas nozīmē, ka Jums būs jāatmaksā tieši tik, cik aizņēmāties. Izdevīgi, vai ne?

Īpašie piedāvājumi ViaSMS klientiem

Ātrie kredīti ir risinājums visdažādākajās situācijās, tādēļ tos ik gadu saņem un atmaksā tūkstošiem cilvēku. Ja arī Jums šobrīd ir steidzami vajadzīga nauda, apsveriet iespēju pieteikties kredītam ViaSMS mājaslapā.

ViaSMS ir uzņēmums, kam svarīga izaugsme un augošs apmierinātu klientu skaits, tāpēc tur atradīsiet gan īpašos piedāvājumus, gan noderīgus padomus par ātrajiem kredītiem un finanšu jomu. Ātrie kredīti ir visā pasaulē pieprasīts finanšu pakalpojums, tādēļ, ja steidzami ir vajadzīga nauda, ieskatieties ViaSMS mājas lapā. Pirms pieņemat lēmumu par naudas aizņemšanos, izvērtējiet savas iespējas kredītu atmaksāt norādītajā termiņā!

Risinājums brīžos, kad nauda vajadzīga nekavējoties

29.04.2016.

Kur dabūt naudu? Ieskaties www.viasms.lv, izlasi aizdevuma nosacījumus, iesniedz pieteikumu aizdevumam un uzlabo dzīves kvalitāti jau tagad!

Ātrais kredīts no 20 gadiem jāņem VIA SMS!

02.08.2016.

Kur saņemt aizdevumu? Ienāc Viasms.lv, iepazīsties ar kredīta līguma nosacījumiem un izdari pareizo izvēli. Ātrie kredīti no 20 gadiem ir pavisam reāli!

Kredīta aizdevums steidzamiem pirkumiem | VIA SMS

07.06.2016.

Maciņā svilpo vējš, bet nevēlies aizņemties no radiniekiem? ViaSMS kredīta aizdevums var būt viens no risinājumiem steidzamā situācijā. Uzzini vairāk!

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

 • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
 • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
 • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
 • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
 • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00