Īstermiņa kredīti neplānotiem pirkumiem | VIA SMS

07.06.2016. Īstermiņa aizdevums neplānotu pirkumu realizēšanai

Kā zināms, īstermiņa kredīti ir iemantojuši diezgan lielu popularitāti gan Latvijā, gan ārzemēs. Atsauksmes par tiem ir dažādas - gan pozitīvas, gan ne tik ļoti. Ja vēl neesi izmantojis ātrā kredīta priekšrocības un Tev nav viedokļa par šo pakalpojumu, tad kopā ar mums, nebanku kredītdevēju ViaSMS, varēsi uzzināt, kādēļ īstermiņa aizdevums ir salīdzinoši drošs un izdevīgs veids, kā tikt pie nepieciešamās naudas summas īsā laikā.

Aizdevuma līgums klienta drošībai

Īstermiņa kredīti ir viens no ērtākajiem veidiem, kā iegūt līdzekļus steidzama pirkuma iegādei vai, piemēram, neatliekamam ārsta apmeklējumam. Tomēr līdz ar šī pakalpojuma ērtumu un pieejamību var rasties jautājumi par tā drošību: “Vai mans īstermiņa aizdevums nenonāks līdz trešajām personām?”, “Vai īstermiņa kredīti netiek aplikti ar nesamērīgi augstiem procentiem?” Rūpējoties par klientu datu konfidencialitāti un drošību, lielāko Latvijas kredītdevēju mājaslapās pieejams aizdevuma līgums, ko obligāti nepieciešams izlasīt pirms kredīta ņemšanas. Aizdevuma līgums nodrošina izdevīgus nosacījumus abām pusēm - aizdevējam un aizņēmējam:
  • godīgas un samērīgas kredītu procentu likmes, kuras kredītdevējs nedrīkst mainīt, kamēr nav izbeigtas iepriekšējās kredītsaistības;
  • rakstisku solījumu, ka aizņēmējs atdos naudu laicīgi, pretējā gadījumā maksājot noteikto līgumsodu.

Šie ir tikai divi no galvenajiem punktiem, kuri jāņem vērā, tomēr arī citi līgumā minētie faktori ir savstarpēji izdevīgi kā kredītņēmējam, tā kredītdevējam. Līdz ar to vēlreiz tikai apstiprinās, ka īstermiņa kredīti var būt izdevīgi, ja aizņemsies naudu atbildīgi un atmaksāsi to laikā, turklāt aizdevuma līgums būs kā pierādījums strīdus situācijā.

Tomēr pirms kredīta ņemšanas aicinām vispirms iepazīties ar kredītdevēja vispārējiem noteikumiem. Tā, piemēram, mūsu mājaslapā atradīsi privātuma atrunu, kas nosaka privātuma praksi saistībā ar ViaSMS mājaslapu - https://www.viasms.lv/lv/privatuma-atruna.

Aizdevumi no privātpersonām

Latvijā īstermiņa kredīti un aizdevumi no privātpersonām īpaši aktuāli kļūst tieši ziemas periodā, kad pieaug rēķini par komunālajiem maksājumiem. Turklāt aktīvākie aizņēmēji ir tieši bez darba palikušie cilvēki, jo īstermiņa kredīts nebanku kredītiestādēs tiek izsniegts personām, kam ir regulāri ienākumi. Aizdevumi no privātpersonām atrodami dažādos sludinājumu portālos un portālu reklāmas sadaļās, un nereti tiem ir zemas kredītu procentu likmes, bet ne vienmēr tas nozīmē, ka tas būs arī izdevīgākais kredīts. Aizņemšanās no nepazīstamas privātpersonas rada vairākus riskus:
  • privāts aizdevējs var būt krāpnieks;
  • aizdevējs var būt noziedznieks;
  • pastāv liela iespēja zaudēt vairāk nekā plāno iegūt.

Ja nu šādu iespēju pieļauj kā vienīgo naudas avotu, tad par uzticamiem aizdevējiem vari uzskatīt tikai tos kreditorus, kas Tev ir vai nu personīgi pazīstami vai sliktākajā gadījumā pazīstami Taviem tuviniekiem vai draugiem. Atceries, ka arī šajā gadījumā jānoslēdz aizdevuma līgums un jānorunā kredīta procentu likmes.

Lai atrastu labāko piedāvājumu, meklē pareizos atslēgvārdus!

Interneta dzīles slēpj milzīgu informācijas apjomu, bet, lai meklētājā atrastu to, ko meklē, nepieciešams ievadīt atbilstošus atslēgvārdus. Tie var būt atsevišķi vārdi vai konkrētas frāzes kā, piemēram, “īstermiņa kredīts” vai “izdevīgākais kredīts”. Tomēr nereti meklētājā var redzēt cilvēku meklētas frāzes, kas ir gramatiski nepareizas - “aizdevuma ligums” vai “istermina aizdevums”. Kurš rezultāts būs atbilstošāks Tevis meklētajam? Meklējot, piemēram, “aizdevuma ligums”, uzrādīsies ļoti līdzīgi rezultāti, tomēr iesakām rakstīt pēc iespējas precīzāk, lai atrastu to, ko esi iecerējis atrast.

Galvenais, kam jāpievērš uzmanība, kad tiek meklēti īstermiņa kredīti internetā, gan arī tad, kad tiek lasīts aizdevuma līgums, ir kredīta procentu likmes - jo tās ir augstākas, jo lielāka naudas summa Tev būs jāmaksā. Neuzķeries uz privātajiem aizdevējiem vai maz zināmām kredītiestādēm, jo tās piedāvā šķietami zemas kredīta procentu likmes, zem kurām slēpjas dažādi zemūdens akmeņi.

Īstermiņa aizdevums un aizdevuma līgums - tā ir atbildība. Pirms tiek ņemts īstermiņa kredīts, ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt!

Kur jāņem ātrais kredīts internetā?

24.11.2015.

Ātrais kredīts internetā pieejams, ja Jums ir internets, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijas bankām.

Vēl ātrāks par ātro aizdevumu SMS kredīts

29.04.2016.

Seko līdzi tehnoloģiju attīstībai arī aizdevumu jomā! Ieskaties www.viasms.lv, izvērtē atmaksas iespējas un piesakies pakalpojumam “SMS kredīts” jau tagad!

Kad finansiālās iespējas ir pārāk mazas, lai apmierinātu vajadzības…

31.07.2014.

Ikvienam ir zināms, cik svarīga ikdienā ir ienākumu un izdevumu plānošana, īpaši, ja ienākumi nav sevišķi lieli. Mājas grāmatvedība, visticamāk, spēs pasargāt no nepatīkamiem pārsteigumiem mēneša beigās, kad aplūkosiet savu bilanci.

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

  • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
  • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
  • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
  • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
  • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00

Darba laiks brīvdienās

21. aprīlī: 8:00-21:00