Ko piedāvā VIA SMS ātrie kredīti?

24.02.2014.

 

VIA SMS piedāvā aizņēmumus līdz algai un naudas kredītus.

Nav lieliskāka risinājuma īslaicīgām naudas problēmām kā ātrie kredīti. Turklāt, lielākoties tos iespējams noformēt internetā, kas nozīmē – lai īstermiņā aizņemtos naudu, nav nepieciešams pat iziet no mājām!

Ātrie kredīti internetā ir patiešām ātri un vienkārši noformējami – 5 līdz 15 minūšu laikā nauda jau var būt klienta bankas kontā. Salīdzinot ar banku vai citu kredītiestāžu piedāvājumiem, ātrie kredīti internetā ir izdevīgi aizdevuma nosacījumu ziņā:

  • aizdevuma procenti visbiežāk ir zemāki
  • atmaksas termiņi ir ērtāki
  • var iztikt bez liekām formalitātēm (ķīlas, galvojuma un izziņas no darba vietas)

Ātro kredītu izmantojot pirmo reizi, nepieciešams vien norādīt vārdu, uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru. Lai saņemtu aizdevumu pie VIA SMS, kredīta ņēmējam jāatbilst tikai dažām prasībām – viņam jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem un viņš nedrīkst būt iepriekš kavējis maksājumus VIA SMS aizņēmumos vai pārkāpis līgumsaistības.

Kredītsaistības citās kredītiestādēs nevar būt par šķērsli ātrā kredīta iegūšanai pie VIA SMS.

Šobrīd VIA SMS ir viens no populārākajiem ātrajiem aizdevējiem (interneta kredītiem). Gan aizdevuma nosacījumu, gan klientu sniegto novērtējumu ziņā ātro kredītu izsniegšanā tas arvien vairāk nostiprina savas pozīcijas.

VIA SMS ir uzņēmums, kurš savus pakalpojumus piedāvā kopš 2009. gada un īsā laikā kļuvis par atzītāko uzņēmumu savā darbības nozarē. Turklāt, izzinot klientu vēlmes un vajadzības, uzņēmums strauji turpina attīstīties, piedāvājot arvien izdevīgākas iespējas aizņemties ikdienas vajadzībām vai neparedzētiem gadījumiem.

VIA SMS saviem klientiem piedāvā divu veidu ātros kredītus – aizņēmumu līdz algai un naudas kredītu, kura atmaksas termiņš ir līdz gadam.

Ir vērts pievērst uzmanību arī tam, ka, ja ātrais kredīts tiek ņemts pirmo reizi, lielākā daļa uzņēmumu, tostarp VIA SMS, to izsniedz bez maksas. Tas nozīmē, ka noteiktajā atmaksas termiņā jāatdod aizņēmums bez aizdevuma procentiem.

Pareizā izvēle - ātrie kredīti bez ķīlas!

07.06.2016.

Izdevīgs naudas kredīts bez ķīlas ļaus saņemt naudu salīdzinoši ātri un realizēt Tavas ieceres. Ienāc ViaSMS.lv un uzzini vairāk par līguma nosacījumiem!

Ātrais kredīts pensionāriem bez ķīlas

03.08.2016.

Kredīti pensionāriem kļūst aizvien populārāki, jo arī senioriem ir savas vajadzības. Esiet vecumā līdz 70 gadiem? Ienāciet Viasms.lv un uzziniet vairāk!

Kad finansiālās iespējas ir pārāk mazas, lai apmierinātu vajadzības…

31.07.2014.

Ikvienam ir zināms, cik svarīga ikdienā ir ienākumu un izdevumu plānošana, īpaši, ja ienākumi nav sevišķi lieli. Mājas grāmatvedība, visticamāk, spēs pasargāt no nepatīkamiem pārsteigumiem mēneša beigās, kad aplūkosiet savu bilanci.

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

  • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
  • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
  • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
  • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
  • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00

Darba laiks brīvdienās

21. aprīlī: 8:00-21:00