Kredīta aizdevums steidzamiem pirkumiem | VIA SMS

07.06.2016. E-kredīts steidzamiem pirkumiem

Vai esi kādreiz nonācis situācijā, kad steidzami nepieciešami līdzekļi, bet maciņa saturs neļauj īstenot ieceri? Ja tā, tad kā risināji šo situāciju? Iespējams, aizņēmies no draugiem vai radiniekiem, bet, kā zināms, tad šādas finansiālas saistības var krietni pabojāt savstarpējās attiecības vai vienkārši radīt nevajadzīgu spriedzi. Un kas gan var būt svarīgāks par attiecībām ar mūsu mīļajiem! Neriskē un izmanto tādu iespēju kā kredīta aizdevums jeb e-kredīts, rūpīgo izvērtējot savu maksātspēju!.

Kredīts bankā vai kredīta aizdevums?

Pirmkārt, Tev ir jānoformulē skaidrs mērķis, kam nepieciešama nauda - vai tas ir neatliekams pirkums un cik lieli līdzekļi tam ir nepieciešami? Ja nauda ir nepieciešama steidzama un vajadzīgā summa nav liela, tad labāks risinājums būs e-kredīts, nevis kredīts bankā. Lūk, 3 iemesli, kādēļ tas tā ir:
 • parasti kredīts bankā ir liela apjoma kredīta aizdevums;
 • kredita aizdevums jeb e-kredīts ir vieglāk pieejams, turklāt tiek izsniegts mazos apjomos;
 • e-kredīts ir salīdzinoši labs risinājums ārkārtas situācijās, jo to var iegūt pat 10 minūšu laikā.

Kredīta aizdevumi internetā jeb e-kredīts iemantojuši lielu popularitāti visā pasaulē un ikdienā šos pakalpojumus izmanto tūkstošiem cilvēku arī Latvijā. Protams, ir jāapzinās savas saistības un pirms kredīta aizdevuma rūpīgi jāizvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu līgumā noteiktajā termiņā. Un atceries, ka e-kredīts nav domāts spontāniem pirkumiem, bez kuriem vari ikdienā iztikt.

Kredīta aizdevumi 10 minūšu laikā

Ātrie kredita aizdevumi jeb e-kredits pie mums, ViaSMS, tiek apstrādāts salīdzinoši ātri un lielākā daļa pieteikumu iesniedzēju parasti naudu saņem jau pēc 10 līdz 30 minūtēm savā bankas kontā. Lai šis process noritētu tik operatīvi kā minēts, tad Tavam un mūsu bankas kontam ir jāatrodas vienā un tajā pašā bankā. Tas ir būtiski, ja Tev e-kredīts nepieciešams nekavējoties.

Piemēram, mēs, ViaSMS, piedāvājam īsā laikā saņemt pirmo aizdevumu līdz 350 eiro bez komisijas maksas un procentiem. Viss, kas Tev jādara - mūsu mājaslapā www.viasms.lv jāiepazīstas ar līguma nosacījumiem, kredītu kalkulatorā jāizvēlas aizdevuma summa un termiņš, un jāspiež poga “Saņemt aizdevumu”. Pēc tam seko tālākajām norādēm un e-kredits būs Tavā bankas kontā jau dažu minūšu laikā.

Lai tiktu saņemts e-kredits, Tev nepieciešams:
 • regulāri un atbilstoši ienākumi - alga, pensija vai stipendija;
 • tīra kredīta vēsture - nav kavēti citi kredīta aizdevumi;
 • aktīvs bankas konts, kādā no Latvijā strādājošajām bankām;
 • vecums vismaz 20 gadi.

Kad būsim izskatījuši Tavu pieteikumu, pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau dažu minūšu laikā. E-kredīts - ērti un vienkārši!

Garantēts privātums

Pretēji bieži dzirdētajām ne pārāk pozitīvajām atsauksmēm, mēs vienmēr meklējam labākos risinājumus, lai nodrošinātu to, ka gan paši, gan mūsu klienti ir apmierināti ar saņemto pakalpojumu “e-kredīts”. Kredīta aizdevumi tiek nodrošināti gan ar privātuma atrunām, gan ar kredītu līgumiem. ViaSMS privātuma atrunā minēts, ka neviens cits, izņemot abas iesaistītās puses, nezinās to, ka Tev ir kredita aizdevumi - personas datu aizsardzība tiek nodrošināta atbilstoši Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Tas nozīmē, ka ātrie kreditu aizdevumi un e-kredits neļauj citiem uzzināt par Tavām finansiālo situāciju.

ViaSMS pilnībā respektē Tavas tiesības uz privātumu un bez Tavas piekrišanas neveiks papildus personas datu apstrādi, ja būsi pieteicies pakalpojumam “e-kredīts. Jebkura personīgā informācija, kuru Tu brīvprātīgi izvēlēsies nodot mums, tiks apstrādāta stingrā saskaņā ar Latvijas Republikas Fizisko personu datu aizsardzības likuma normām. Tas nozīmē, ka visi kredita aizdevumi tiek stingri kontrolēti, lai informācija nenonāktu trešajām personām un jebkurš e-kredits būs anonīms.

Vai Tu esi atbildīgs aizņēmējs?
Ātrie kreditu aizdevumi ir ar savām priekšrocībām, bet tās ir jāprot izmantot. Apdomā divreiz, pirms pieņem lēmumu par labu aizdevumam. Aizņemies pārdomāti!

Patēriņa kredīts svarīgiem pirkumiem

03.08.2016.

Patēriņa kredīts ļauj iegādāties lielākus un sen plānotus pirkumus, kuru iegādei uz šo brīdi pietrūkst līdzekļu. Ienāc Viasms.lv un uzzini vairāk!

Ātrie kredīti dažādām situācijām

24.11.2015.

Ja pēkšņi salūzis auto, vēlaties nopirkt kādu preci par īpaši izdevīgu cenu vai citiem mērķiem vajadzīgi papildu līdzekļi – ikvienā no šīm situācijām ātrie kredīti būs piemērots risinājums. Tiem var pieteikties internetā vai ar SMS palīdzību, un tie tik tiešām ir ātri, jo naudu saņemsiet pāris minūšu laikā. Par šādu kredītu nekad neuzzinās trešās puses, piemēram, Jūsu darba devējs – ātrie kredīti ir darījums starp Jums un kredītu uzņēmumu.

Online kredīts jeb ātrais kredīts internetā | VIA SMS

07.06.2016.

Laiks rēķinu apmaksai, bet alga jau pāris dienas kavējas? Ja nevari vairs ilgāk gaidīt, ienāc ViaSMS un izpēti, kādas priekšrocības sniedz online kredīts!

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

 • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
 • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
 • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
 • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
 • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00