Visērtākais kredīts – kredīts internetā

24.11.2015.

 

Tradicionālais kredīts internetā ir aizdevums līdz algai (350 EUR apmērā).

Ne katru reizi, kad ir nepieciešams aizdevums, ir jādodas līdz bankas durvīm, jāgaida rindā un ar izmisumu jāpārliecina aizdevējs par kredīta nepieciešamību. Kopš tā laika, kad Latvijā parādījās iespēja saņemt aizdevumu internetā, daudz kas ir mainījies. Tagad Jūs varat izmantot ātro kredītu uzņēmumu pakalpojumus – kredīts internetā ir aizdevums, kam nav vajadzīgās izziņas un galvojums.

Ātrie aizdevēji piedāvā pavisam jaunus nosacījumus. Pie šiem uzņēmumiem vēršas cilvēki, kuru finansiālais stāvoklis ir stabils, bet ir vajadzīga nauda papildu tēriņiem. Pateicoties tiem, uz bankām vairs neiet cilvēki, kuriem ir nepieciešami pāris simti eiro. No tā iegūst arī banku klienti, jo rindas samazinās, un katrs saņem kāroto aizdevumu īsākā laika posmā. Lai gan ātro kreditoru piedāvātās naudas summas nav tik lielas kā bankās pieejamās, kredīts internetā ir daudz ātrāks un ērtāks. Starp klientu un aizdevēju nav starpnieku un aizdevējs netērē laiku, lai pārbaudītu sniegto izziņu patiesumu. Vienīgais kritērijs, kas ir svarīgs ātro kredītu uzņēmumam, ir laba kredītvēsture. Pārbaudīt to ir ļoti viegli – ja Jūs neesat parādnieku reģistrā, tad kredīts internetā būs Jūsu jau pāris minūšu laikā pēc pieteikšanās.

ViaSMS – kredīts internetā četru soļu attālumā

Kredīts internetā pie stabilā un populārā aizdevēja ViaSMS prasīs vien pāris minūtes.
 • Vispirms ir jāreģistrējas mājaslapā www.viasms.lv un jāpārskaita simboliska summa (0.01 eiro) no sava bankas konta uz ViaSMS kontu (lai aizdevējam būtu simtprocentīga pārliecība par konta numuru, uz kuru vēlāk pārskaitīt naudu);
 • Pēc tam jāpiesakās aizdevumam ViaSMS mājaslapā, izvēloties kredīta veidu, vēlamo summu un atmaksas termiņu;
 • Dažu minūšu laikā pēc pieteikuma saņemšanas  kredītu izsniegšanas speciālisti sniegs ziņu par lēmumu, atsūtot īsziņu;
 • Ja lēmums ir apstiprinošs, jau pēc 15 minūtēm nauda būs Jūsu kontā.
Klientu ērtībai ViaSMS mājaslapā ir pieejams uzskatāms kredītu kalkulators. Tas atspoguļo visu informāciju par kredītu un tā atmaksas grafiku.

Kredīts internetā uz mēnesi vai gadu

ViaSMS, domājot par klientu ērtībām, piedāvā kredītusummas ar dažādiem atmaksas termiņiem.

Tradicionālais kredīts internetā ir aizdevums līdz algai. Tā ir iespēja aizņemties līdz 700 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Aizņemoties pirmo reizi, maksimālā kredīta summa ir 350 eiro, un šis kredīts ir bez maksas – tas nozīmē, ka nebūs jāmaksā procenti. ViaSMS aizdevums līdz algai ir pieejams arī kā SMS kredīts. Tas ir īpaši ērti situācijās, kad Jums blakus nav datora vai nav iespējas pieslēgties internetam, tāpēc, ja plānojat aizņemties no ViaSMS, laikus izpētiet, kā pieteikties kredītam ar SMS palīdzību. To iespējams noskaidrot, apmeklējot mājaslapu www.viasms.lv.

Taču, ja 500 eiro ir nepietiekama summa, un Jums nav negatīvas kredītvēstures, kā arī Jūsu ienākumi ir pietiekami, kredīts internetā var būt arī lielāks.

ViaSMS izsniedz arī naudas kredītu līdz pat 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 1 gadam. Aizdevums līdz algai vai lielāks naudas kredīts internetā – abos gadījumos pieteikšanās ir vienlīdz ātra un ērta.

Vienīgās ViaSMS prasības klientiem ir:
 • Latvijas pilsoņa vai pastāvīgā iedzīvotāja statuss;
 • Vecums no 20 līdz 70 gadiem;
 • Laba kredītvēsture.
Ja Jums jau ir kredīts citā kredītiestādē, aizdevums līdz algai vai naudas kredīts no ViaSMS tik un tā būs Jums pieejams.

ViaSMS palīdz saviem klientiem

Kredīts internetā ir pieejams katru dienu no rīta līdz vēlam vakaram. ViaSMS konsultanti būs priecīgi Jums palīdzēt, tāpēc droši izmantojiet kādu no sazināšanās veidiem:
 • Zvaniet pa tālruņiem 67-212-412 vai 27-212-412;
 • Rakstiet e-pastu uz info@viasms.lv;
 • Izmantojiet Skype kontu viasms.lv;
 • Runājiet ar konsultantu tiešsaistē, izmantojot čatu uzņēmuma mājaslapā.
ViaSMS kredītus var atmaksāt, izmantojot internetbanku, kā arī bankas filiālēs, Latvijas Pasts nodaļās, Narvesen kioskos un WebMoney maksājumu terminālos. Kļūstot par ViaSMS klientu, Jūs varēsiet izmantot speciālos piedāvājumus un aizņemties ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Neaizmirstiet ielūkoties ViaSMS blogā – izlasiet dažus rakstus, lai kredīts internetā kļūtu Jums pilnīgi skaidrs. Aizdevums līdz algai, kas palīdz, nevis kaitē – tas ir aizdevums no ViaSMS!
 

Īstermiņa kredīti neplānotiem pirkumiem | VIA SMS

07.06.2016.

Īstermiņa aizdevums ir drošs un izdevīgs veids, kā tikt pie nepieciešamās naudas summas salīdzinoši īsā laikā. Saņem ViaSMS kredītu jau 10 minūtēs.

Ikmēneša maksājumu kredīta kalkulators

04.07.2016.

ViaSMS kredīta kalkulators ļauj ātri un ērti noskaidrot Tavu kredītspēju. Plāno savu budžetu laicīgi un noskaidro iespējamās aizdevuma izmaksas jau tagad!

Vēl ātrāks par ātro aizdevumu SMS kredīts

29.04.2016.

Seko līdzi tehnoloģiju attīstībai arī aizdevumu jomā! Ieskaties www.viasms.lv, izvērtē atmaksas iespējas un piesakies pakalpojumam “SMS kredīts” jau tagad!

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

 • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
 • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
 • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
 • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
 • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00

Darba laiks brīvdienās

21. aprīlī: 8:00-21:00