Mājas lapas lietošanas noteikumi

Šie mājas lapas lietošanas noteikumi (turpmāk - Lietošanas noteikumi) ir piemērojami SIA VIA SMS (reģistrācijas nr. 40103259867) mājas lapai www.viasms.lv.

Kontaktinformācija
adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
e-pasts: info@viasms.lv

Apmeklējot VIA SMS mājas lapu vai izmantojot tajā norādīto informāciju un pakalpojumus vai ar tās starpniecību sniegto informāciju un pakalpojumus, Jūs apstiprināt savu piekrišanu ievērot šos Lietošanas noteikumus.

Lietošanas noteikumi ir izvietoti mājas lapas ietvaros un ir brīvi pieejami ikvienam lapas lietotājam.

VIA SMS mājas lapa ar adresi www.viasms.lv ir vienīgā oficiāla komersanta mājas lapa. Tajā ietvertā informācija atspoguļo VIA SMS aktuālos pakalpojumus klientiem.

VIA SMS mājas lapā ietvertā informācija ir autentiska un atbilst drošas informācijas standartiem.

VIA SMS mājas lapā publiskotās informācijas mērķis ir informēt tās apmeklētājus par VIA SMS piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem un to lietošanas noteikumiem.

VIA SMS neuzņemas atbildību, ja mājas lapa nav pieejama lietotājam VIA SMS neatkarīgu iemeslu pēc.

Informācija mājas lapā var tikt grozīta vai izņemta bez īpaša paziņojuma. VIA SMS neapliecina un negarantē to, ka mājas lapa un tai piesaitītie pakalpojumi darbosies bez pārtraukumiem. VIA SMS nodrošina mājas lapas darbību un uztur tās funkcionalitāti saskaņā ar informācijas apriti regulējošiem tiesību aktiem.

Lietojot VIA SMS mājas lapu, lietotājam, izpildoties noteiktiem priekšnoteikumiem, kļūst saistoši mājas lapā publicētie VIA SMS līguma noteikumi.

Šīs mājas lapas saturs ir nodrošināts atbilstoši tam, kāds tas ir un kāds tas ir pieejams. Lapā ietvertā informācija nav tikusi sagrozīta vai atvasināta no VIA SMS puses.

VIA SMS nav atbildīga par jebkādiem izdevumiem, zudumiem vai zaudējumiem (tiešiem, netiešiem, nejaušiem, neiegūto peļņu, u.c.), kas lapas lietotājam vai trešajām personām radušies jebkādā veidā saistībā ar tīmekļa vietnes apmeklēšanu vai izmantošanu.

Šīs mājas lapas darbību un lapas Lietošanas noteikumus reglamentē Latvijas Republikas tiesību akti. Visu strīdu risināšana, kuri izriet no šiem mājas lapas Lietošanas noteikumiem vai radušies saistībā ar tiem, ir tikai un vienīgi piekrītigi Latvijas Republikas tiesu jurisdikcijai. 

Mājas lapā sniegtā informācija derīga no 01.05.2018 - 31.05.2018

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

  • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
  • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
  • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
  • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
  • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00