Aizdevuma pieteikums

VIA SMS mājas lapas kalkulatorā izvēlies aizdevuma summu un termiņu. Spied pogu "Saņemt aizdevumu!" un seko norādēm.

Ja VIA SMS aizdevumus izmanto pirmo reizi, Tev būs jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Lai saņemtu aizdevumu, Tev jāatbilst tikai dažām prasībām – Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem

Pec tam savā mobilajā tālrunī saņemsi īsziņu ar aktivizācijas kodu. Tas būs jaieraksta īpašā ailītē VIA SMS mājas lapā.

Lai pabeigtu reģistrēšanos pirmajam aizdevumam, Tev jāparskaita EUR 0.01 uz VIA SMS kontu. Tā mēs visdrošākajā veidā uzzināsim Tavu bankas kontu. Atceries, ka reģistracijas maksu EUR 0.01 apmērā Tev ir jaiemaksā tikai vienreiz – pirmreizejās reģistrācijas laikā. Lai pieteiktos aizdevumam atkārtoti, Tev ir jāpiesaka aizdevums no sava klienta profila VIA SMS mājas lapā vai arī jānosūta SMS ar vēlamo naudas summu.

Atgādinam, ka vari izmantot mūsu pakalpojumus, cik bieži vien vēlies, taču nevari saņemt jaunu aizdevumu, nenorēķinoties par iepriekšējo.

VIA SMS ir atverti konti šādās bankās - Swedbanka, Citadele banka, Luminor Banka un Norvik banka. Ja arī Tev ir atvērts konts kādā no šīm bankām, lūdzam sūtīt Aizņēmēja reģistrācijas komisijas maksu uz attiecigās bankas kontu, un pārskaitījums tiks saņemts jau dažu minūšu laikā. Savukārt, ja Tev ir atvērts konts kādā citā bankā, tad Aizņemeja reģistrācijas komisijas maksu lūdzam pārskaitīt uz VIA SMS Citadele bankas kontu. Šajā gadījumā naudas pārskaitījums tiks veikts vienas darba dienas laikā.

Nauda Tavā kontā

Tavs pieprasījums tiks nekavējoties apstrādāts. Nauda uz kontu pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu, izvērtējot Tavu maksātspēju, tiks pārskaitīta 15 minūšu laikā. Tas, cik ātri aizdevums tiks ieskaitīts Tavā kontā, ir atkarīgs no bankas, kurā atvērts Tavs konts.

Īsteno savus plānus!

Izmanto aizdevumu savu mērķu realizēšanai. Sasniedz plānoto ar VIA SMS aizdevumu!

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

  • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
  • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
  • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
  • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
  • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00