Aizdevuma pieteikums

VIA SMS mājas lapas kalkulatorā izvēlies aizdevuma summu un termiņu. Spied pogu "Saņemt aizdevumu!" un seko norādēm.

Ja VIA SMS aizdevumus izmanto pirmo reizi, Tev būs jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Lai saņemtu aizdevumu, Tev jāatbilst tikai dažām prasībām – Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem

Pēc tam savā mobilajā tālrunī saņemsi īsziņu ar aktivizācijas kodu. Tas būs jāieraksta īpašā ailītē VIA SMS mājas lapā.

Lai pabeigtu reģistrēšanos pirmajam aizdevumam, Tev jāpārskaita EUR 0.01 uz VIA SMS kontu. Tā mēs visdrošākajā veidā uzzināsim Tavu bankas kontu. Atceries, ka reģistrācijas maksu EUR 0.01 apmērā Tev ir jāiemaksā tikai vienreiz – pirmreizējās reģistrācijas laikā. Lai pieteiktos aizdevumam atkārtoti, Tev ir jāpiesaka aizdevums no sava klienta profila VIA SMS mājas lapā vai arī jānosūta SMS ar vēlamo naudas summu.

Atgādinām, ka vari izmantot mūsu pakalpojumus, cik bieži vien vēlies, taču nevari saņemt jaunu aizdevumu, nenorēķinoties par iepriekšējo.

VIA SMS ir atvērti konti šādās bankās - Swedbanka, Citadele banka, Nordea, DNB banka un Norvik banka. Ja arī Tev ir atvērts konts kādā no šīm bankām, lūdzam sūtīt Aizņēmēja reģistrācijas komisijas maksu uz attiecīgās bankas kontu, un pārskaitījums tiks saņemts jau dažu minūšu laikā. Savukārt, ja Tev ir atvērts konts kādā citā bankā, tad Aizņēmēja reģistrācijas komisijas maksu lūdzam pārskaitīt uz VIA SMS Citadele bankas kontu. Šajā gadījumā naudas pārskaitījums tiks veikts vienas darba dienas laikā.

Nauda Tavā kontā

Tavs pieprasījums tiks nekavējoties apstrādāts. Nauda uz kontu pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu, izvērtējot Tavu maksātspēju, tiks pārskaitīta 15 minūšu laikā. Tas, cik ātri aizdevums tiks ieskaitīts Tavā kontā, ir atkarīgs no bankas, kurā atvērts Tavs konts.

Īsteno savus plānus!

Izmanto aizdevumu savu mērķu realizēšanai. Sasniedz plānoto ar VIA SMS aizdevumu!

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00