Kredīts no 19 gadiem bez darba vietas

04.07.2016. Kredīts no 19 gadiem bez darba vietas

Ātrie kredīti jeb aizdevumi mūsdienās ir kļuvuši par ierastu pakalpojumu, tomēr šis pakalpojums nav piemērots visiem. Kāpēc? Kaut arī persona ir sasniegusi 18 vai pat 19 gadu slieksni, ne visi kredītdevēji ir gatavi uzņemties risku un izsniegt kredītu jauniešiem. Lai gan Latvijā nav konkrēta likuma par naudas nepiešķiršanu 19 gadus veciem jauniešiem, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) 2013. gadā pieņēma lēmumu par kredītu izsniegšanu personām, kas ir sasniegušas vismaz 20 gadu slieksni. Vai ātrie kredīti no 19 gadiem vispār tiek izsniegti? Uzzini šo un citu sev interesējošo informāciju par aizdevumu jauniešiem nedaudz zemāk.

Ātrie kredīti no 19 gadiem - cik reāli?


Vispirms ir jāsāk ar to, kas tad īsti ir kredīts. Tas ir bezskaidras naudas aizdevums, ko nebanku sektorā strādājošie uzņēmumi visbiežāk izsniedz saviem klientiem ar SMS jeb īsziņas palīdzību. Tas  nozīmē, ka šo aizdevumu ir iespējams pieteikt, nosūtot SMS uz kreditora norādītu numuru. Tas tiešām ir tik vienkārši! Un tieši šis ir viens no argumentiem, kādēļ ātrie kredīti no 19 gadiem parasti netiek izsniegti.

Mēs, Via SMS, neesam Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, tomēr ievērojam atbildīgas aizņemšanās principus, tāpēc, lai saņemtu aizdevumu, personai jābūt:
 • Latvijas pilsonim vai pastāvīgam iedzīvotājam ar uzturēšanās atļauju;
 • vecumā no 20 līdz 70 gadiem (ar atsevišķiem izņēmumiem);
 • pastāvīgiem ienākumiem (alga, stipendija, pensija, pabalsts);
 • bez kavētiem citu kredītu maksājumiem un citām nenokārtotām parādsaistībām;

Kredītiestādēs, kas nav LAFPA biedri, kredits no 19 gadiem (dažkārt internetā meklēts arī kā kredīts no 19 gadiem bez darba vietas vai aizdevums no 19 gadiem) pieejams bez kādiem īpašiem nosacījumiem. Tomēr dažkārt arī LAFPA biedri piever acis uz pašu noteikto vecuma ierobežojumu, ja jaunietis ir apņēmīgs students vai nodarbinātais, kas jau šajā agrajā vecumā sācis darba gaitas un strādā oficiālu darbu.

Ātrie kredīti no 19 gadiem bez darba vietas

Pat pieaugušajiem (kreditoru izpratnē tās ir personas no 24 gadu vecuma) tiek uzstādīti zināmi ierobežojumi, kas kontrolē kredītu izsniegšanu, nemaz nerunājot par jauniešiem. Ja atsevišķos gadījumos kredits no 19 gadiem varētu tikt piešķirts, tad kredīts no 19 gadiem bez darba vietas ir kaut kas gandrīz neiespējams. Vienīgais gadījums, kad aizdevums tiktu piešķirts, ir situācijā, ja jaunietim ir pastāvīga studējošā stipendija. Ja atbilsti vismaz kādam no šiem kritērijiem, droši sazinies ar kreditoru, jo mēģināts nav zaudēts. Kā saņemt aizdevumu Via SMS? Seko šiem soļiem:
 1. Iepazīsties ar kredīta līguma nosacījumiem, lai būtu skaidri visi noteikumi un nerastos lieki pārpratumi;
 2. Izvēlies vēlamo kredīta summu un ievadi to kredīta kalkulatorā;
 3. Aizpildi kredīta pieteikumu, lai varam novērtēt Tavu kredītiespēju un atrast piemērotāko piedāvājumu.
 4. Pabeidz reģistrēšanos ar 0,01 eiro lelu pārskaitījumu uz VIA SMS kontu;
 5. Saņem naudu jau 15 minūšu laikā.

Tas, cik ātri aizdevums tiks ieskaitīts Tevis norādītajā kontā, ir atkarīgs no bankas, kurā šis konts ir atvērts. Aizdevuma summa tiks pārskaitīta ātrāk, ja Tavs bankas konts sakritītas ar Via SMS banku.

Atceries!

Pirmajā reizē pie mums, Via SMS, ir iespējams aizņemties līdz 350 eiro lielu summu bez komisijas maksas. Tas nozīmē, ka kredīta ņēmējs var saņemt izdevīgu aizdevumu, bet mēs šādā veidā varam pārbaudīt, vai debitors ir uzticams klients. Arī atrie krediti no 19 ir iespējami bez komisijas maksas, tomēr, tad ir jābūt nopietnam iemeslam, lai tos saņemtu.

Vai aizdevums no 19 gadiem ir vajadzīgs?

Tikko pilngadību sasniegušais jaunietis, kurš steidz izmantot iegūtās tiesības vēlēt, stāties laulībā un iegādāties līdz šim aizliegto alkoholu un tabakas izstrādājumus, noteikti nav kredītdevēju iecienītākais pakalpojuma saņēmējs. Tieši tādēļ LAFPA izveidoja minēto vecuma ierobežojumu, tādā veidā nodrošinot gan sevi, gan jauniešus pret finansiāliem riskiem. Kopš 2013. gada kredīts no 19 gadiem ir kļuvis krietni vien mazāk populārs, un labi, ka tā. Galu galā ātrie kredīti ir paredzēti tikai ārkārtas vajadzībām:
 • komunālajiem maksājumiem vai citiem neatliekamiem rēķiniem;
 • ārsta pakalpojumiem vai medikamentu iegādei;
 • izdevumiem, kas saistīti ar pašizaugsmi un kas var nākotnē dot tālāku labumu.

Nav grūti iedomāties, kādiem nolūkiem jaunieši ir gatavi tērēt lielas naudas summas, jo jaunība nav tikai gadu skaits, bet arī augstās prasības pret izklaides kvalitāti un kvantitāti. Tādēļ vēl jo vairāk top skaidrs, kādēļ kredīts no 19 gadiem neierindojas starp populārākajiem pakalpojumiem kreditoru vidū.

Kredīts - tā ir atbildība

Galvenais, par ko jaunieši mēdz aizmirst, piesakoties kredītam, ir fakts, ka pamatsummai nāk klāt arī procenti, kuri būs arī jāatdod. Vai gados jaunam debitoram vienmēr var būt nodrošināts peļņas pieaugums un sabalansēts naudas līdzekļu izlietojums, lai atdotu vairāk, nekā ir paņemts? Visdrīzāk jau, ka nē. Kredīts no 19 gadiem  - tas ir risks un atbildība, tādēļ vēlreiz aicinām rūpīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un savas reālās iespējas to atmaksāt prasītajā laikā.

Bezmaksas kredīts no VIA SMS - vēl ērtāk, kā senāk!

08.03.2014.

Ja tev ir nepieciešami papildu līdzekļi, laba izvēle būs bezmaksas kredīts no VIA SMS. Tu vari saņemt līdz 150 EUR bez procentu maksas, liekām formalitātēm un dokumentiem, neizejot no mājas!

Kur jāņem ātrais kredīts internetā?

24.11.2015.

Ātrais kredīts internetā pieejams, ja Jums ir internets, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijas bankām.

Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi

09.05.2016.

Izdevīgi un droši ātrie kredīti internetā. Iepazīsties ar aizdevuma nosacījumiem, savām iespējām to atmaksāt un aizpildi pieteikumu www.viasms.lv!

Hei, Jāņi vairs nav aiz kalniem! Lai Tavi svētki būtu izdevušies, esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu - izvēlies sev piemērotāko Līgo pārsteigumu un ļaujies lustīgam vasaras sākumam!

50% atlaide aizdevuma komisijas maksai

Vai

Bezmaksas aizdevuma pagarināšana uz 2 nedēļām

 • Piedāvājums spēkā tikai atkārtotiem aizdevumiem. Jums jābūt atmaksātam vismaz vienam aizdevumam.
 • Vienā reizē var tikt izmantots tikai viens piedāvājums.
 • Gadījumā, ja vienlaicīgi ir aktīvas vairākas atlaides, pakalpojumam tiks piemērota lielākā no tām.
 • Klienta lojalitātes atlaide tiks piešķirta arī gadījumā, ja tiks izvēlēts "14 dienu" piedāvājums.
 • Pieteikumiem, kas veikti ar SMS starpniecību, aizdevuma piešķiršanas gadījumā tiks automātiski piemērota atlaide 50% apmērā.

*Piedāvājums spēkā līdz 25.06.17, atkārtoti izmantojot Aizdevumu no VIA SMS.

Reprezentatīvs piemērs.

Atkārtotam aizdevumam 300 EUR uz 30 dienām ar standarta tarifa likmi komisijas maksa būs 26,40 EUR, aizņēmuma likme 105,6%, gada procentu likme 179,0%. Kopā atmaksājamā summa 326,40 EUR. Akcijas laikā („Līgo lustīgi ar VIASMS”), aizņemoties 300 EUR uz 30 dienām, komisijas maksa būs tikai 13.20 EUR, aizņēmuma likme 52,8%, gada procentu likme 68,9%. Kopā atmaksājamā summa 313,20 EUR. Gadījumā, ja tiek izvēlēts piedāvājums ar aizdevuma termiņa pagarināšanu par 14 dienām, tad, ja izvēlētais aizdevuma atgriešanas termiņš bez akcijas piedāvājuma ir 30.06.2017, jaunais aizdevuma atgriešanas termiņš būs 14.07.2017.

Darba laiks

Darba dienās: 8:00-22:00
Brīvdienās: 9:00-20:00

Darba laiks brīvdienās

23. jūnijā: 9:00-17:00
24. jūnijā: brīvdiena