Izdevīgi kredīti bez reģistrācijas maksas | VIA SMS

04.07.2016. Pirmais kredīts bez maksas - nepārmaksā ne centa Pēdējās desmitgades laikā pieprasījums pēc ātrajiem aizdevumiem ir palicis nemainīgi augsts, jo mūsdienu straujajā dzīves ritmā aizvien biežāk gadās neparedzētas situācijas, kurās nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Tomēr ne visiem ir izveidoti uzkrājumi, tādēļ nākas meklēt citus variantus. Ja aizņemšanās no tuviniekiem nav iespējama, pastāv vēl kāds īslaicīgs risinājums - kredīts bez maksas. Lasot tālāk, uzzini, kā to iegūt un kādi ir aizdevuma nosacījumi. Pirmais kredīts bez maksas arī pie mums Zinot, ka pāris desmiti eiro dažkārt var būt izšķiroši kādā dzīves situācijā, mēs, ViaSMS, piedāvājam saviem klientiem iespēju saņemt pirmo aizdevumu bez maksas, lai tie varētu atrisināt steidzamu finansiālu situāciju. Kā jau norāda nosaukums, tad pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tikai tiem klientiem, kas naudu aizņemsies pirmo reizi. Pirmā kredīta priekšrocības:
 • iespēja jaunajiem klientiem saņemt naudu bez komisijas maksas;
 • iespēja iepazīties ar kredītiestādes darbību un turpmāk iegūt informāciju par dažādām akcijām.
Būtībā pirmais kredits bez maksas ir pakalpojums ar 100% atlaidi, t.i., tik, cik aizņēmies, tik arī ir jāatdod. Pie mums ātrais kredīts bez maksas tiek izniegts ierobežotā apjomā - līdz 350 eiro. Biežāk cilvēki izvēlas ņemt mazākas summas, jo neparedzētās situācijās ne vienmēr ir vajadzīgi vairāki simti eiro. Kā kredīts bez maksas var palīdzēt Tev? Ātro aizdevumu pakalpojumi tika radīti, lai palīdzētu cilvēkiem ātrāk un vieglāk tikt ārā no neparedzētām finansiālām situācijām. Mūsdienās gan cilvēki nereti jauc vajadzību ar vēlmi, tādā veidā neapdomīgi iekļūstot nepatīkamās parādsaistībās. Situācijas, kurās var būt nepieciešams pirmais kredīts bez maksas:
 • Neatliekama ārsta vizīte;
 • Medikamentu iegāde;
 • Rēķinu apmaksa;
 • Skolas, studiju izdevumu segšana un citi svarīgi iemesli.
Ātrais kredīts bez maksas ir noderīgs, ja papildu nauda ir nepieciešama jau šodien vai pat vienas stundas laikā. Ja Tev ir bijuši neparedzēti tēriņi un mēneša beigās pietrūkst naudas rēķinu apmaksai vai pēkšņām izmaksām, tad pirmais kredits bez maksas var būt viens no iespējamiem rīcības variantiem. Ātrais kredīts bez reģistrācijas maksas Skaidrs, ka neviens negrib pārmaksāt, tādēļ meklē tādus aizdevumus, kuriem būtu pēc iespējas zemāki procentu maksājumi vai vēl labāk - lai tādu nebūtu vispār! Lai saprastu, kas slēpjas aiz saistošiem reklāmas saukļiem, pievērs uzmanību detaļām. Visbiežāk ātro aizdevumu nozarē ir pieejami kredīti bez maksas un kredīti bez reģistrācijas maksas. Lai gan nosaukumi abiem pakalpojumiem ir līdzīgi, tie apzīmē dažādus kredīta nosacījumus:
 • pirmais kredīts bez maksas nozīmē 100% pakalpojuma atlaidi.
 • atrais kredits bez registracijas maksas nenozīmē to, ka tiks piešķirta atlaide kredītam.
Patiesībā Latvijā nav iespējams saņemt ātros kredītus bez reģistrācijas maksas, jo pilnīgi visi kreditori prasa simbolisku reģistrācijas maksu, kas apliecina personas identitāti un norāda arī bankas konta numuru. Pie mums reģistrācijas maksa ir 0,01 eiro. Atrais kredits bez registracijas maksas patiesībā ir aizdevums, kam var pieteikties par brīvu. Šādiem aizdevumiem var tikt piemērota procentu likme, īpaši, ja tas ir atkārtotais aizdevums. Viegli saprotami nosacījumi Ātrie kredīti bez maksas kļūst aizvien populārāki, tomēr to vilinošais nosaukums neizslēdz iespēju, ka zem tā nav paslēpies kāds zemūdens akmens jeb mistiskas procentu likmes. Tādēļ nav ieteicams izvēlēties nezināmas kredītiestādes bez atsauksmēm. Mēs, ViaSMS, strādājam godprātīgi un pilnīgi caurspīdīgi. Vairāk par mūsu darbības virzienu un noteikumiem vari uzzināt šeit - https://www.viasms.lv/lv/par-mums. Saņemt kredītu pie ātro kredītu aizdevējiem ir salīdzinoši vienkārši, jo pārsvarā netiek uzstādītas īpašas prasības, kā arī nav vajadzīga ne ķīla, ne dokumenti, kas apstiprina pastāvīgus ienākumus. Tas nozīmē, ka ikvienam ir iespējams saņemt aizdevumu bez komisijas maksas. Tu vari pretendēt uz kredītu, ja atbilsti šādiem nosacījumiem:
 • Esi vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Esi Latvijas Republikas pilsonis ar pastāvīgu dzīvesvietu;
 • Tev ir savs bankas konts, e-pasts un telefons.
Mēs strādājam, lai cilvēki, kuri ir nonākuši finansiālās grūtībās, varētu ātri atrisināt savas problēmas, tādēļ pēc pieteikuma apstiprinājuma naudu savā kontā saņemsi jau 20 minūšu laikā. Viss, kas Tev jādara:
 • reģistrējies mūsu mājaslapā;
 • iepazīsties ar līguma nosacījumiem;
 • norādi vēlamo summu;
 • aizpildi aizdevuma pieteikumu;
 • piesakies aizdevumam.
Aizņemšanās ir atbildība Kā jau daudzkārt ir minēts gan mūsu mājaslapā, gan citu kredītdevēju informācijas avotos, ātrie kredīti bez maksas ir atbildība, tādēļ vēlreiz atgādinām pārliecināties par aizņēmuma nepieciešamību. Vai tiešām prece vai pakalpojums, ko esi iecerējis iegādāties, ir tā vērts, lai uzņemtos tik nopietnas finansiālas saistības? Ja vari atbildēt ar pārliecinošu “jā”, tad Tev patiešām ir nepieciešams aizdevums. Ja joprojām svārsties, tad, visticamāk, šķietamā vajadzība ir bijusi tikai vēlme un mirkļa vājums. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas reālās iespējas atdot aizdevumu.

Risinājums brīžos, kad nauda vajadzīga nekavējoties

29.04.2016.

Kur dabūt naudu? Ieskaties www.viasms.lv, izlasi aizdevuma nosacījumus, iesniedz pieteikumu aizdevumam un uzlabo dzīves kvalitāti jau tagad!

Drošāk, vairāk un lētāk pie VIA SMS

31.07.2014.

Dažkārt cilvēki izturas īpaši piesardzīgi pret kredītu ņemšanu tikai tāpēc, ka nav pārliecināti par kreditora uzticamību. Naudas kredīti ir pakalpojums, kurā piesardzības nekad nevar būt par daudz. Par laimi, valstī noteiktās prasības un speciālo atļauju (licenču) ieviešana ir krietni uzlabojusi drošību ātro kredītu jomā.

Vēl ātrāks par ātro aizdevumu SMS kredīts

29.04.2016.

Seko līdzi tehnoloģiju attīstībai arī aizdevumu jomā! Ieskaties www.viasms.lv, izvērtē atmaksas iespējas un piesakies pakalpojumam “SMS kredīts” jau tagad!